W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Zamówienia złożone do 17.07  gwarantują dostawę przed urlopem.

AŻUR HAMPTON-NOWOCZESNA ELEGANCJA

AŻUR HAMPTON- NOWOCZESNA ELEGANCJA

Marzysz o pięknym, nowoczesnym wnętrzu urządzonym w prostym ale eleganckim stylu? Z zapartym tchem oglądasz amerykańskie filmy, gdzie akcja rozgrywa się w pięknych domach nad brzegiem morza? Chcesz, aby wnętrze Twojego domu było przytulne a zarazem szykowne ?

Z naszą kolekcją Hampton możesz właśnie taki efekt uzyskać.

Styl hampton

East Hampton i South Hampton to nadmorskie miejscowości we wschodniej części Long Island. Są to ulubione wakacyjne miejsca zamożnych noworojczyków. Nadmorskie posiadłości są naprawdę piękne. Mieszkają zwykle w domach o charakterze rezydencji zwykle przy plaży z widokiem na morze. Właśnie stamtąd wywodzą się aranżacje wnętrze w stylu hampton. Są eleganckie ale z dużą dozą klasyki.

Styl hampton charakteryzuje się wyrafinowaną prostotą. Bliskość morza stała się naturalną inspiracja w kwestii doboru kolorów i materiałów. Styl ten cechuje się spokojnymi kolorami : biel, szarość, błękit, kolory drewna, piasku. Do tego dochodzi blask srebra i złota w dodatkach.

W stylu hampton widać też spory wpływ stylu glamour. Przyjęło się, że firany z ażurami idealnie prezentują się we wnętrzach właśnie w stylu glamour, w których niejednokrotnie tapety, obicie meblowe czy inne dekoracje posiadają wzór ornamentu. Nie każdy jest jednak zwolennikiem takich kształtów, dlatego stworzyłyśmy ażur który będzie idealnie pasował do wnętrz nowoczesnych i eleganckich jednocześnie.

styl hampton
styl hampton
styl hampton

Elegancka alternatywa

Nasz nowy ażur charakteryzuje się pięknymi, geometrycznymi kształtami których możemy dopatrzeć się w stylu hampton. Prosty a zarazem elegancki ażur bardzo dobrze prezentuje się na prostych panelach oraz jako wykończenie firan V-ek. Pięknie prezentuje się w towarzystwie zasłon panelowych jak i marszczonych. Ażur bardzo dobrze odnajdzie się w każdym pomieszczeniu i dostosuje się do każdego wymiaru okna. Jeśli masz w swoim domu kuchnię otwarta na salon, ażur ten pięknie połączy te dwa pomieszczenia i różne typy okien. Więcej propozycji do wnętrz nowoczesnych zobaczysz tutaj. Ażur ten jest idealny jako wykończenie paneli w oknach balkonowych. Jak zaaranżować okno z wyjściem na balkon zobaczysz tutaj. Całości dopełni ażurowy bieżnik Hampton i eleganckie dekoracje.

styl hampton
styl hampton
styl hampton
styl hampton
styl hampton
styl hampton
styl hampton
styl hampton
styl hampton

Twoje wnętrze w stylu hampton

Styl Hampton ma wiele odsłon. Wnętrze w tym stylu to smaczne połączenie akcentów zaczerpniętych z różnych aranżacji. Czasem może być w nim więcej wygody niż elegancji, innym razem więcej inspiracji stylem rustykalnym niż akcentami marynistycznymi. Może wydawać się że to mieszanka wybuchowa. Nic bardziej mylnego. W stylu tym wszystkie elementy są starannie dobrane, a końcowy efekt bywa naprawdę piorunujący. Z jednej strony wnętrze jest wytworne i nowoczesne a z drugiej bardzo przytulne i ciepłe. Piękne jest to, że nie trzeba trzymać się sztywnych zasad przy planowaniu wnętrza w tym stylu.

styl hampton
styl hampton
styl hampton