W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Tylko produkty z kategorii PROMOCJE możemy wysłać PRZED urlopem.

AŻURY – pomiędzy dekoracją a sztuką

Dekoracje ażurowe już od kilku sezonów są w czołówce Waszych ulubionych produktów. Z tego też względu postanowiłyśmy się zaopatrzyć w specjalny laser, który drukuje wszystko, o co go poprosimy. Nasz projektant Andrzej potrafi spełnić każde życzenie, nawet te najbardziej skomplikowane – laser design nazywa się ta sztuka 🙂 Tym sposobem powstają oryginalne ażurowe dekoracje – sezonowe, jak i ponadczasowe.

Świąteczne ażury

Porządki robimy najczęściej z okazji Świąt, wtedy to myjemy okna i dekorujemy wnętrza. Wielkanocą cieszą oko kolorowe tkaniny, jajka i zające, a na Boże Narodzenie już od początku adwentu towarzyszą nam świąteczne dekoracje. Oryginalną ozdobą są ażury, które można przyczepić jako wykończenie paneli, czy uzupełnienie zasłony, obrusu, bieżnika, podkładki, zawieszki, zazdrostki i… możliwości praktycznie nie ma końca. Z każdym sezonem staramy się przygotować coś nowego i nietuzinkowego. A oto nasze wiosenne nowości.

Niestandardowe rozwiązania

Z pewnością pamiętacie zasłony uszyte z tkaniny z laserowo wycinanymi kółeczkami? Były to nasze pierwsze laserowe materiały, które zainspirowały wiele naszych klientek do zmiany dekoracji okiennej. Dzięki własnemu zapleczu w tworzeniu wyjątkowych tkanin możemy teraz projektować takie dekoracje, na jakie mamy ochotę. Nowością jest panel Monte Carlo – kółka, zamieniliśmy na kwadraty i efekt 3D wyszedł znakomicie. Panele prezentują się świetnie w nowoczesnych salonach, kuchniach, jadalniach lub biurach. Rozjaśniają pomieszczenie i podkreślają minimalizm nowatorskich przestrzeni.

Niekończące się możliwości – FIRANA 4 PORY ROKU

Na czym polega niezwykłość firany 4w1 pisaliśmy w poprzednim wpisie. Co jest jednak istotne, to nieskończone możliwości aranżacyjne. Wystarczy jedna firana, panel lub v-ka z ażurem, który można odpiąć, a dekorację można zmieniać kilka razy w roku. Wystarczy zakupić raz standardowy komplet 2w1 lub 4w1, a wraz z nadejściem kolejnego sezonu można dokupić nowe ażurowe wykończenia.

Tym razem po raz pierwszy stworzyłyśmy wykończenie nadrukowane na tej samej tkaninie co zasłona, co pozwoli naszym klientkom jeszcze lepiej tworzyć komplety z przygotowanych przez nas elementów. Wysoka jakość tkanin i ażurów daje nieskończone możliwości zastosowania. Wydajesz raz, a później tylko dokupujesz dodatki. Jeśli znudziła Ci się ta sama firana w salonie możesz przypiąć inny ażur i zawiesić ją w sypialni lub pokoju dziecka. I tak bez końca 🙂 Prawidłowa pielęgnacja zapewni długotrwałe użytkowanie naszych wysokogatunkowych tkanin.