W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Zamówienia złożone do 17.07  gwarantują dostawę przed urlopem.

BEŻ W POKOJU DZIECKA

Jakie mamy możliwości kolorystyczne dla pokoju dziecięcego, poza różowym i niebieskim? O szarościach i mięcie już pisaliśmy. Tym razem proponujemy beż w połączeniu z bielą.

Wiele rodziców szuka wysokojakościowych produktów po to, aby móc je wykorzystać nie tylko u jednego niemowlaka, ale także przy kolejnych dzieciach. Inni stronią od standardowych różowych i niebieskich barw w pokoju dziecka. Często się zdarza, że rodzeństwo ma wspólny pokój do dyspozycji, zatem róże i błękity nieładnie prezentują się w jednej przestrzeni. Rodzice stoją przed nie lada wyzwaniem urządzenia pokoju tak, aby zaspokoił gusta zarówno chłopca, jak i dziewczynki. Coraz częstsze zastosowanie ma też przypisanie funkcji pokojom dla rodzeństwa: dzieci śpią razem w jednym pokoju, a drugi jest pokojem zabaw – tak więc i aranżacja pokoików powinna być odpowiednio dostosowana. Miejsce zabaw może być w odważniejszych kolorach, z podziałem na strefy: kącik plastyczny, czytelniczy, gier i zabaw oraz aktywności fizycznych. A pokój sypialny raczej w stonowanych, wyciszających barwach, tak aby mały domownik mógł odpocząć i naładować baterie.

Prezentowaliśmy już aranżacje pokoju dziecka w mięcie, szarościach oraz w stylu marynistycznym, jako alternatywę do cukierkowatych wnętrz lub takich, gdzie królują postacie z bajek. Tym razem postawiliśmy na naturalność – odcienie beżu, brązów zawsze ocieplają wnętrze. Do tego biel rozjaśnia pomieszczenie, przepuszcza światło dzienne i uspakaja. Idealnie, gdy mamy podłogę w jasnym kolorze, wtedy efekt aranżacji jest spójny.

Lubimy pokoje, które są podzielone na strefę zabaw i strefę relaksu. Jeśli obie strefy znajdują się w jednym pomieszczeniu, trudno dopasować kolorystykę wnętrza. Tutaj nie mamy takiego problemu, ponieważ naturalne barwy z jednej strony nie przestymulowują dziecka, a z drugiej stwarzają odpowiednie warunki do koncentracji lub wypoczynku po aktywności.

Dzięki naszej nowej hafciarce możemy stworzyć dedykowane aranżacje dla Twoich pociech! Wyhaftowanie imienia, daty urodzin czy ulubionego motywu to tylko kilka z wielu możliwości! Dzięki temu, że firany i zasłony szyjemy oraz ozdabiamy same w naszym salonie, aranżacja okna jest spójna i przyjemna. Poniżej prezentujemy komplety z gwiazdkami oraz misiami. Takie wykonanie rośnie razem z dzieckiem – nadaje się zarówno do pokoju niemowlaka, jak i starszaka! 🙂