W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Zamówienia złożone do 17.07  gwarantują dostawę przed urlopem.

Dream team, czyli FIRANY ADAMSKI od kuchni!


Piękne dekoracje, perfekcyjne wykonanie i mnóstwo pomysłów – za tym wszystkim stoją ludzie. Razem pracujemy, razem idziemy na urlop i razem pokochaliśmy… Thermomixa 🙂 Oto FIRANY ADAMSKI

Załoga Firany Adamski

EWELINA – z nami jest najdłużej, aż 16 lat! Prywatnie mama Kacpra i Oliwii. Podążając za pasją, niegdyś dojeżdżała do pracy aż 50 km. Teraz już ma nieco bliżej 🙂 To przez jej ręce przechodzą wszystkie v-ki. Jej rękę, a produkt naszego salonu poznacie po idealnie wywarzonych bokach, braku zagięć i perfekcyjnych wykończeniach. Od niedawna kierowniczka wszystkich krawcowych Firany Adamski.

IWONA – z nami już 10 lat. To zawsze uśmiechnięta perfekcjonistka – nie zmarnuje nawet 10 cm tkaniny. Uwielbia porządek. To jej zawdzięczacie promocję na naszym profilu facebookowym Hit dnia.


NATALIA – na Ukrainie pracowała w księgowości, dlatego wykorzystanie każdego 0,5 cm tkaniny jest tak ważne. Uwielbia szyć zasłony, szczególnie te dla dzieci.

KORNELIA- potrafi uszyć każdy model firany, a w szczególności zestawy kuchenne. Prywatnie uwielbia gotowanie i prace w ogrodzie.


OLA – jest z nami od 8 lat. Ma trójkę dzieci, z czego najmłodsza księżniczka bardzo się lubi z naszym Karolem:) Od niej zaczyna się tworzenie firan, jak i przygotowywanie do wysyłki: kroi tkaniny i prasuje efekt końcowy.

ANDRZEJ – nasz rodzynek, laser designer 🙂 To on projektuje oraz wycina wszystkie ażury i dekoracje na laserze. Śmiga w programach graficznych niczym rasowy projektant. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych! Spełni każde Wasze życzenie.

MIRANDA- studentka ekonomii. Pomaga Andrzejowi przy wycinaniu ażurów i dekoracji na laserze. Służy pomocą również w „pracy papierkowej” w biurze.

KAROLINA – nasza najświeższa mamusia słodkiej Marty i Pauliny. Przygotowuje firany do wysyłki, pakuje je z należytą starannością i dbałością. Posiada kunszt układania tkanin w fałdy. Perfekcyjnie ogarnia pomiary okien w domach klientów.

SABINA- jest z nami od niedawna. Magister kierunku administracja, która jednak swoje powołanie odnalazła pod maszyną do szycia. Jest mistrzynią w szyciu paneli i rolet. Uwielbia tworzyć nowe modele poszewek na poduszki.

NATALIA-krawcowa z krwi i kości. Potrafi uszyć wszystko począwszy od wszystkich firan i zasłon, mebli wypoczynkowych kończąc na ubraniach. Nigdy nie rozstaje się z miarą krawiecką.

MONIKA – ogarnia Internety i social media. Odpowiada na Wasze wszystkie zapytania mailowe, telefoniczne i facebookowe. A najważniejsze: trzyma kasę 🙂 Bo księgowość to dla niej sama przyjemność.


URSZULA – ode mnie się wszystko zaczęło, ale to nasz zespół pomógł rozwinąć skrzydła salonowi. Nadzoruję pracę, wybieram, selekcjonuję i zamawiam tkaniny oraz elementy dekoracyjne. Tworzę nowe projekty firan. Bliższe jest mi bezpośrednie spotkanie z klientem – w sklepie stacjonarnym. I mam jeden sekret: codziennie muszę choć na chwilę usiąść przy maszynie do szycia. 🙂