W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Zamówienia złożone do 17.07  gwarantują dostawę przed urlopem.

Firanki dziecięce – nowa kolekcja 2022

W naszym salonie firmowym zauważyłyśmy , że firanki dziecięce są zawsze wybierane przez wszystkie mamy z największym uśmiechem na twarzy. Każda mama chce spełnić marzenie swojej pociechy, a po części także swoje marzenie z dzieciństwa….

Drogie Mamy! Pamiętacie jeszcze, jak wyglądały firanki zawieszone w Waszych dziecięcych pokojach?  Ja pamiętam… Zacznijmy może od tego, że ściany mojego pokoju ozdabiała tapeta w pieski, za którą nie bardzo przepadałam. Aby wprowadzić akcent „bardziej dziewczęcy” moja mama przeszyła starą narzutę z łóżka na zasłonki. Jednokolorowe zasłony w kolorze brudnego różu ozdobiły beżowy pokój i białą jednokolorową firankę w oknie.  I to na tyle. Tak aranżowało się pokoje dziecięce jakieś 30 lat temu. Całe szczęście, że teraz aranżacja pokoju dziecięcego przebiega według innych standardów.

Coraz częściej aranżacją pokoju dziecięcego mamy zajmują się będąc jeszcze w ciąży. Często korzystają z pomocy projektanta wnętrz dobierając odpowiednio kolory, mebelki, oświetlenie oraz firanki dziecięce i zasłonki.

Te ostatnie postaram się Wam zaprezentować.  Sprawdźcie naszą nową kolekcję firan, zasłon i dodatków do pokojów dziecięcych. Mamy nadzieję, że tkaniny zachwycą Was równie mocno jak i nas zachwyciły!

Firanki dziecięce długie

W nowym budownictwie domów jednorodzinnych pokoje dziecięce znajdują się na pierwszym piętrze. W takich pokojach najczęściej spotykane są długie okna balkonowe. Jak je efektywnie zaaranżować?  Postaw na klasykę, ale w nowoczesnym wydaniu. Marszczone długie firanki w pastelowych kolorach z motywem przestrzennych motylków, delikatnych baloników czy słodkich słoni będą się naprawdę rewelacyjnie prezentować! Oprócz tego są bardzo praktycznym rozwiązaniem. Taką firankę możesz bezproblemowo przesuwać otwierając drzwi balkonowe, a po upraniu nie musisz jej nawet prasować! Po prostu firanka idealna!

Jeśli obok okna znajduje się minimum 20-30 cm wolnej ściany, możesz zawiesić do firanki marszczonej dekoracyjne zasłony. Do firan ze wzorem zalecam zawiesić zasłony gładkie- najlepiej z mięciutkiego weluru czy velvetu. W pokoju Twojego dziecka będzie przyjemnie i bajkowo.

https://firany-adamski.com/firany-for-kids/9584-1265411--firana-w-baloniki-01.html#/47-szerokosc-150/58-wysokosc-150
firanki dziecięce

Miś Uszatek

„Miś Uszatek to szczególny Miś, którego każdy zna nie od dziś…”. W naszej branży Miś Uszatek zagościł na pięknych welurowych zasłonowych tkaninach.

Raz pojawił w towarzystwie szarego koloru, a raz w towarzystwie bladego różu. Zasłony w słodkie misie uszyć dla Was możemy na dowolną wysokość i na dowolny typ marszczenia (na przelotkach, na taśmie, na flexach, na kontrafałdzie).

zasłony dziecięce
zasłony dziecięce
zasłony dziecięce

Z pokoju dziecięcego rozpościera się ładny widok na naturę? Zdecyduj się na same zasłony zawieszone na bokach okna. Wolisz się bardziej przysłonić? Postaw na rolety rzymskie, panele czy firany vki. Każdy z tych modeli został w naszej nowej kolekcji dopasowany kolorystycznie i stylistycznie do wspominanych zasłon w misie.

firanki dzieciece

Nie zapomnij przynajmniej o dwóch poduszeczkach uszytych z tych samych tkanin.

Firanki dla chłopca i dla dziewczynki

Połączenie jasnej szarości z pastelowym jasnym odcieniem żółtego stanowi idealne rozwiązanie do wspólnych pokoi chłopców i dziewczynek. Ja je nazywam energetyczną elegancją. Ażurowe dodatki z motywem baloników skradły już serca naszym krawcowym. Myślę, że i Wam spodobają się  takie dziecięce firanki i zasłonki.

Więcej propozycji firan i zasłon do dziecięcych pokoi znajdziesz na https://firany-adamski.com/31-adamski-for-kids

Pamiętaj, że kolorystykę i wymiary dostosować możemy według Twoich potrzeb i marzeń !

Szukasz więcej wskazówek dotyczących firan do dziecięcych pokoi? Sprawdź inne wpisy na blogu.

Poniżej udostępniam ich zbiorczy spis: