W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Zamówienia złożone do 17.07  gwarantują dostawę przed urlopem.

Firany dla zapracowanych – panele modern+

Nie pochłaniają kurzu, szybkie w montażu, wygodne w użytkowaniu i pięknie się układają- mowa o firanach dla osób zapracowanych!

Masz nowoczesne wnętrze? Lubisz minimalizm? Stoisz przed dylematem czy wybrać marszczone firany czy panele? Jesteś zapracowana? Ten wpis jest dla Ciebie.

Nowoczesne wnętrza charakteryzują się dużą ilością przeszkleń, których dekoracja nie jest łatwa. Przyjęło się, że okna praktycznie na każdej wizualizacji komputerowej nowoczesnego wnętrza udekorowane są długimi białymi marszczonymi firanami i jednokolorowymi zasłonami. Taka dekoracja nie przytłacza wnętrza i uzupełnia cały wystrój. Taka dekoracja będzie się zawsze ładnie prezentować, jeśli będzie po upływie czasu odpowiednio uprana, uprasowana i zawieszona.  Jeśli masz na to czas i ochotę, to kłopot podczas użytkowania nie powstaje. Co zrobić jednak, jeśli od rana do wieczora jesteś w pracy lub musisz jednocześnie pracować na zdalnym i opiekować się dziećmi?

Są dwa rozwiązania:

  • wynająć odpowiednią firmę, która zajmuje się praniem firan, prasowaniem i zawieszaniem.
  • zrezygnować z marszczonych firan i zdecydować się na panele modern+ lub rolety rzymskie.

Fenomen paneli modern+

Panele z kolekcji modern+ są w naszej ofercie już od prawie 10-ciu lat.  W tym czasie zmieniało się ich wzornictwo, ale nigdy ich jakość i styl. Są stworzone do nowoczesnych minimalistycznych wnętrz, w których liczy się jakość surowców, z których wykonane jest wyposażenie domu, a nie ilość błyskotek ustawionych na parapetach.

Klientki naszego sklepu stacjonarnego je uwielbiają! Moja mama i ja również jesteśmy ich wielkimi fankami.

O tym, dlaczego panele modern+ warte są swojej ceny i czym się charakteryzują przeczytacie w odrębnym wpisie.

Dzisiaj pokaże Wam na zdjęciach naszych aranżacji, jak można panele modern+ ze sobą zestawiać i z czym łączyć.

Otwarta przestrzeń w nowoczesnym domu

Nowoczesny dom to często kuchnia otwarta na salon, w którym na jednej przestrzeni znajdują się różne typy okien. Panele z kolekcji modern+ dopasują się praktycznie do każdego typu okna.  Ważne, aby były zawieszane z delikatnymi odstępami, aby bardziej uwydatnić ich oryginalnie wykończone brzegi. Idealnie prezentują się w towarzystwie zasłon marszczonych lub panelowych.

Możesz je również zestawić z roletami rzymskimi. Te jednak powinny być już uszyte z gładkich jednokolorowych tkanin. Praktyczne wskazówki na temat doboru rolet rzymskich znajdziesz w odrębnym wpisie na blogu.

Chcesz zobaczyć, jak prezentują się panele Destra w moim salonie. Kliknij tutaj!

Panele modern+ nie tylko w salonie

Panelami modern+ możesz również udekorować okna nie tylko w salonie. Ja swoją łazienkę, pokój biurowy i korytarz także ozdobiłam panelami z tej kolekcji. W każdym pokoju towarzyszą im jednak zasłony zarówno w wersji marszczonej, jak i panelowej. O panelach modern+ w sypialni przeczytacie tutaj.

Firany dla zapracowanych

Chcecie wiedzieć jak często piorę panele z kolekcji modern+. Maksymalnie dwa razy do roku. Panele te po prostu nie pochłaniają kurzu, są odporne na zabrudzenia.  Ich demontaż i pranie jest bardzo szybkie. W przeciwieństwie do firan marszczonych nie zajmują tyle miejsca w pralce. Można je błyskawicznie wyprasować i ponownie zawieszać. Uwierzycie, że panele Luna mam już 10 lat w swoim domu . Jakoś nie chcą mi się znudzić !

Aktualną ofertę paneli  modern+ znajdziecie w naszym sklepie online pod poniższym linkiem

https://firany-adamski.com/21-panele-modern

Paneli z kolekcji modern+ NIE znajdziesz w żadnym innym sklepie z firanami na terenie Polski. Na tkaniny z tej kolekcji posiadamy wyłączność. Są unikatowe i jedyne w swoim rodzaju. Klientki naszego salonu firmowego , które raz zakupiły tego typu firany, przychodzą po kolejne modele do następnych okien w swoich domach. Klientki, które kupiły choć raz firany marszczone na duże okna tarasowe- wracają do nas i decydują się ze względów praktycznych  jednak na panele modern+.