W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Zamówienia złożone do 17.07  gwarantują dostawę przed urlopem.

Firany do nowoczesnych wnętrz-kolekcja Santiago

Nowoczesne wnętrza wraz ze zmieniającymi się trendami przybierają różne formy i oblicza. Mają jednak od lat wspólny mianownik. Cechuje je przede wszystkim prostota form i otwarta przestrzeń. Na otwartej przestrzeni znajduje się wiele okien w różnych rozmiarach i konfiguracjach. Jakie wybrać firany i zasłony do nowoczesnego wnętrza? O tym przeczytacie w poniższym wpisie.

Prosto z Włoch

Będąc w czerwcu na największych targach w Europie związanych z wyposażeniem wnętrz – w Mediolanie, mogłam zapoznać się z najnowszymi trendami w tej dziedzinie. Zaobserwowałam, że:

  • na popularności nie traci minimalizm
  • meble wypoczynkowe, krzesła i komody są w obłych, nieregularnych kształtach
  • dominująca kolorystyka to beże, kremy, jasne szarości, barwy ziemi, odcienie zieleni, mięty i brązu.
  • elementem dekoracyjnym jest egzotyczna roślinność oraz trawy pampasowe.

Czerpiąc tak wiele inspiracji we włoskiej kolebce designu, razem z zespołem naszych krawcowych stworzyłyśmy najnowszą kolekcję firan o nazwie „Santiago” dedykowaną właśnie do wnętrz nowoczesnych.

W kolekcji Santiago znajdziesz różne wzory paneli, rolet, klasycznych firan, zasłon, lambrekinów, zazdrosek ażurowych przeznaczonych do każdego typu okna. Zestawiając dowolne produkty ze sobą otrzymasz spójną aranżację okien na otwartej przestrzeni.

 

Roleta Santiago

Oprócz tego każdy element aranżacji okna możemy wykonać dla Was w dowolnej kolorystyce oraz w dowolnym wymiarze. 

 

Hipnotyzująca mięta w nowoczesnych wnętrzach

Tym razem chcemy Wam zaprezentować jak zjawiskowo i niepowtarzalnie prezentują się naszym zdaniem najnowsze aranżacje okienne z dodatkiem miętowego koloru (odcień jasnej zgaszonej zieleni).  Kolor ten śmiało może być łączony z wieloma różnymi innymi kolorami i dodatkami, przez co jest w stanie odświeżyć nasze wnętrze i sprawić, by wyglądało ono subtelnie, lecz nowocześnie. Sprawia on, iż pomieszczenia stają się ożywione i rozjaśnione, lecz zachowują przy tym elegancję.

Firany do nowoczesnych wnętrz- kolekjca Santiago
Firany do nowoczesnych wnętrz- kolekjca Santiago

Czerń+biel

O wnętrzach w biało-czarnej kolorystyce pisałyśmy na blogu już niejednokrotnie. Na blogu znajdziesz m.in. wpisy dotyczące biało-czarnej pepitki na tkaninach, wnętrz w stylu Coco Chanel, oraz w stylu glamour. Osobiście jestem wielką fanką aranżacji wnętrz w biało -czarnej kolorystyce, dlatego też nie zabrakło w naszej najnowszej kolekcji propozycji z wykorzystaniem tych dwóch ponadczasowych kolorów. Klasa sama w sobie !

Santiago w dodatkach

Oczywiście w skład kolekcji Santiago „wchodzą” także odpowiednio zaprojektowane poduszki, bieżniki i podkładki na stół. Szyte są z tych samych tkanin co zasłony i wykończenia firan tworząc dzięki temu zgraną kompozycje w każdym nowoczesnym salonie. 

Poniżej zobaczyć możesz jak kolekcja Santiago prezentuje się we wnętrzach naszych Klientów:

Kolekcję Santiago znajdziesz oczywiście w naszym sklepie online. Sprawdź koniecznie: https://firany-adamski.com/szukaj?controller=search&s=santiago&page=2