W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Tylko produkty z kategorii PROMOCJE możemy wysłać PRZED urlopem.

Jesienne dekoracje – nowości w Firany Adamski

Jest sobota. Siedzę przy stole na tarasie. Przede mną świeżo posadzone wrzosy w doniczce, a w powietrzu 28 stopni… Tak ciepłego września nie pamiętam.  W tej „gorącej atmosferze” chcę dzisiaj napisać parę słów dotyczących naszych jesiennych nowości. Jak udekorować okna tej jesieni? Jakie jesienne dekoracje będą modne? Dowiesz się z poniższego wpisu.

Jesienne dekoracje w kolorze mięty

Już z końcem zeszłego roku mogliście zauważyć w naszej ofercie wiele aranżacji okiennych z kolorem zgaszonej mięty w roli głównej (kolekcja Santiago). Ten spokojny odcień zieleni spodobał się zarówno Klientkom sklepu stacjonarnego, Klientkom sklepu online, a także mojej mamie i mnie 😊.  Kolor ten świetnie komponuje się zarówno z dodatkami w beżach i brązach a także w szarościach. 

Dopasowuje się do wnętrz klasycznych, a także nowoczesnych. Jest odpowiedni w każdej porze roku (sprawdź w odrębnym wpisie na blogu jak prezentowały się miętowe zasłony w jadalni mojej mamy w święta Bożego Narodzenia).

Dlatego też tej jesieni znajdziecie w naszej ofercie jesienne bieżniki, podkładki, serwetki w tym hipnotycznym kolorze, który stał się także niedawno naszym kolorem firmowym. 

Jesień w Firany Adamski
Zasłona panelowa Santiago z miętą

Jesienne dekoracje na okna

Jesienne dekoracje kojarzą nam się przede wszystkim z powiewającymi liśćmi na wietrze oraz dyniami. Ten pierwsze skojarzenie postanowiłyśmy w tym roku uwiecznić na nowym wzorze ażura. Ażur w subtelne listki odgrywa główną rolę w serii nowych paneli, firan v-ek oraz zasłon. Z kolei zastosowanie neutralnej biało-szarej kolorystyki na dekoracjach okiennych pozwala Wam „zaszaleć” z jesiennymi dodatkami w dowolnym kolorze. Osobiście proponuję ciepły kolor pomarańczy, elegancki burgund czy tak zwany „brudny róż”.

Firanka Fiona-jesień

Kolor pomarańczowy zagościł także i w moim salonie. Idealnie ocieplił biało-czarne wnętrze i świetnie współgra ze złotymi dodatkami.  Wystarczyły dwa bieżniki, jedna poszewka i dwie podkładki.  Co sądzisz o takim zestawieniu kolorystycznym? Jeśli chcesz zobaczyć, jak urządziłam swój cały dom, dowiesz się z odrębnego wpisu na blogu.

Dziewczyny lubią brąz…

Bez brązowego koloru jesienna kolekcja firan i dekoracji nie byłaby kompletna. 

Zwróć uwagę, jak spektakularnie mogą się prezentować we wnętrzu panelowe zasłony w liście w brązowo-białym kolorze. Dopasujesz je do wszystkich paneli, rolet a także firan v-ek. Są idealną jesienną dekoracją do salonu, jadalni lub przedsionka. 

Posiadasz otwartą przestrzeń?  Zawieś w kuchennym oknie prosty lambrekin oraz ażurowe zazdrostki z tym samym motywem liści. 

Co, jeśli nie lubisz brązu? Nie martw się! U nas możesz zamówić firanki, zasłony, lambrekiny i inne dekoracje w dowolnych zestawieniach kolorystycznych oraz w dowolnym wymiarze. A jeśli szukasz prawdziwych perełek do Twojego wnętrza to koniecznie odwiedź nas w naszym salonie firmowym w Dobrodzieniu (woj.opolskie).  Z kolei w sklepie internetowym całą jesienną kolekcję znajdziesz klikając w ten link i już https://firany-adamski.com/98-jesien 😊.

Życzę Wam ciepłych i pogodnych jesiennych dni do samego końca listopada. Później już czas szykować się na święta 😊