W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Tylko produkty z kategorii PROMOCJE możemy wysłać PRZED urlopem.

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY 2017 – biesiadowanie przy stole!

Salon pełny zadowolonych klientek szukających inspiracji, odpowiednich tkanin i pasujących dodatków, to jest właśnie to, co lubimy najbardziej. Na ponad 700 wysłanych zaproszeń odpowiedziało kilkaset gości, którzy przyjechali do Dobrodzienia specjalnie na kiermasz.

„Nakryto do stołu” – takie zaproszenie otrzymaliście od nas na weekendowy kiermasz bożonarodzeniowy. W dniach od 24.  do 26. listopada 2017 salon zapełnił się gośćmi, zapachem wypieków i smakowitymi trunkami. Tematem przewodnim tegorocznej edycji było wspólne biesiadowanie przy świątecznym stole. Była ku temu wyjątkowa okazja: 30 lat Meble-Firany Adamski!

Z okazji okrągłego jubileuszu wprowadziliśmy dwie totalne nowości. Pierwszą są firany 4 PORY ROKU, które posłużą Wam przez cały rok! Jak to działa? Stworzyliśmy system wypięć, dzięki którym możesz wymieniać ozdobne elementy – w zasłonach za pomocą ozdobnego zamka, w firanach za pomocą wykończenia mocowanego na rzep. Drugą nowością są tapicerowane PANELE ŚCIENNE, które mają zarówno funkcję dekoracyjną jak i praktyczną. Więcej o nowościach przeczytacie pod podanymi linkami.

Jak zwykle dzieciaki zainteresowały się kolekcją Adamski for Kids, a w szczególności organizerem MOODBOARD FOR KIDS! W czasie, gdy mamy były zajęte wyborem nowej dekoracji ich pociechy przygotowywały robótki ręczne „Choinkowe bastlowanie” – ozdoby na choinkę. W nagrodę każdy maluch znalazł prezent pod choinką: świąteczne figurki, dekoracje do pokoju dziecięcego i zawieszki do okien.

Nie obyło się również bez konkursu dla mam! Nagrodę główną tj. komplet firan 4 PORY ROKU wygrała Pani Regina Szopa z Żędowic (tych koło Strzelec Opolskich). Jesteśmy ciekawi jak ta innowacyjna dekoracja się sprawdzi u Pani 🙂

Naszym krawcowym dziękujemy za wspaniałe zaangażowanie w przygotowanie kiermaszu – spisałyście się na medal! Wszystkim życzymy pięknych i spokojnych Świąt przy rodzinnym stole.