W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Zamówienia złożone do 17.07  gwarantują dostawę przed urlopem.

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY 2018 – bijemy rekordy!

Coroczny kiermasz w salonie w Dobrodzieniu cieszył się ogromnym powodzeniem. Odnotowaliśmy kilka rekordów! 

W dniach od 30.11. do 2.12. odbył się nasz coroczny kiermasz weekendowy z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Przedmikołajkowy nastrój towarzyszył nam wszystkim – małym i dużym. Tym razem rekordowa liczba gości zamówiła niezwykle wysoką liczbę firan i dekoracji okiennych. Goście pokonali olbrzymie odległości, aby dotrzeć do nas osobiście – przyjechali m.in. z Opola, Częstochowy, Rudy Śląskiej i Katowic – to jest odległość nawet 100 km! Teraz mamy czas tylko do połowy grudnia, aby wyrobić się z zamówieniami. Przecież wszystkie chcecie powiesić firany właśnie na Święta! Dlaczego szykujemy się do Bożego Narodzenia już od września i dlaczego teraz pracujemy na potrójnych obrotach, dowiecie się z wpisu Święta po śląsku, czyli u nas doma.

Ażurowe szaleństwo

Jak co roku mieliśmy temat przewodni kiermaszu. Tym razem było to „Ażurowe szaleństwo” i to dosłowne! Już w piątek w okolicach salonu zabrakło parkingu. Na całe szczęście nikt nie dostał mandatu za parkowanie na pobliskim chodniku. Tym samym pobiliśmy rekord w ilości drinków w tę andrzejkową noc zakupów.

Hitem okazały się wszystkie ażurowe firany i dodatki:

– panele Aspen z wymiennymi ażurami,

– ażurowe zazdrostki w klimacie Świąt Bożego Narodzenia, jak i w stylu skandynawskim,

– ażurowe bieżniki i zawieszki.

Jednym słowem ażurowy zawrót głowy!

Przedsmak Świąt

W klimat Bożego Narodzenia wprowadziły nas nie tylko dekoracje. Na świątecznym stole pojawiło się wiele domowych wypieków. Co roku pytacie nas o przepis na ciasto orzechowe 🙂 Przepis możecie znaleźć we wpisie do tematu o Dniu Babci i Dziadka na naszym blogu. Jak zwykle nasz barman Jacek zadbał o wyskokowe trunki i imprezowy nastrój.

Nowym wydarzeniem była MINISESJA ŚWIĄTECZNA! Tak modne i lubiane teraz sesje dzieci, rodzin i przyjaciół mogliście zrobić ZA DARMO na naszym kiermaszu. Sprawiło to głównie radość rodzicom i dziadkom, którzy przyjechali do nas z wnukami. Są zdjęcia na wesoło i na poważnie, jednak wszystkie bardzo świąteczne! Zdjęcia można pobrać na naszym profilu na Facebooku.

Dzieci miały swoje miejsce na choinkowe bastlowanie – pięknie ozdobiły żywą choinkę.

Wszystkim dziękujemy za przybycie i życzymy rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia! Do zobaczenia za rok 🙂