W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Zamówienia złożone do 17.07  gwarantują dostawę przed urlopem.

Kiermasz bożonarodzeniowy 2019 -zjedzonych 10 kg pierniczków

Coroczny kiermasz w salonie w Dobrodzieniu cieszył się ogromnym powodzeniem. Sklep pełen Klientów „pękał w szwach”.

W dniach od 29.11. do 30.11. odbył się nasz coroczny kiermasz weekendowy z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Świąteczny nastrój towarzyszył nam wszystkim – małym i dużym. Tym razem rekordowa liczba gości zamówiła niezwykle wysoką liczbę firan i dekoracji okiennych. Goście pokonali olbrzymie odległości, aby dotrzeć do nas osobiście – przyjechali m.in. z Opola, Częstochowy, Nysy i Raciborza – to jest odległość nawet 100 km! Teraz mamy czas tylko do połowy grudnia, aby wyrobić się z zamówieniami. Przecież wszystkie chcecie powiesić firany właśnie na Święta!

Choinkowe szaleństwo

Jak co roku mieliśmy temat przewodni kiermaszu. Tym razem było to „Choinkowe szaleństwo” i to dosłowne! Już w piątek w okolicach salonu zabrakło parkingu. Z pomocą przybyła dyrekcja sąsiadującej z nami szkoły podstawowej, która udostępniła nam boisko do parkowania samochodów. Tym samym pobiliśmy rekord w ilości drinków w tę andrzejkową noc zakupów?

Hitem okazała się firana w kształcie choinki. Wszystkie nasze zapasy tego modelu zostały wyprzedane zaledwie w ciągu dwóch godzin !!! Nagrodą główną w tym roku była również firana w kształcie choinki. Wygrała ją Pani Nina Drong z Jasienia.

Przedsmak Świąt

W klimat Bożego Narodzenia wprowadziły nas nie tylko dekoracje. Na świątecznym stole pojawiło się wiele domowych wypieków.  Świąteczne pierniczki chyba w tym roku smakowały wszystkim wyjątkowo, bo w sobotę zostały po nich już tylko okruszki (a było ich w sumie ok. 10 kg).

Co roku pytacie nas o przepis na ciasto orzechowe ? Przepis możecie znaleźć we wpisie do tematu o Dniu Babci i Dziadka na naszym blogu. Jak zwykle nasz barman Jacek zadbał o wyskokowe trunki i imprezowy nastrój.

Dla dzieci czekały w tym roku warsztaty dekorowania choinek z papieru, akrylu oraz stożków styropianowych. Każdy uczestnik mógł zabrać ze sobą ozdobioną choinkę i udekorować nią swój pokój.

Wszystkim dziękujemy za przybycie i życzymy rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia! Dziękujemy za miłe słowa i upominki ! Do zobaczenia za rok !