W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Zamówienia złożone do 17.07  gwarantują dostawę przed urlopem.

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY – było smakowicie!

Kolejny kiermasz bożonarodzeniowy za nami. Ponad 700 wysłanych zaproszeń, kilkuset gości i jeszcze więcej wypitych kolorowych drinków. Oj, działo się, działo!

Od 23 do 25 listopada 2016 zrobiliście nam znów niespodziankę – pobiliście rekord odwiedzin w naszym salonie. Dziękujemy! Zjedliście ponad 200 kanapek, całe mnóstwo pierników upieczonych z ponad 8 kg mąki, wypiliście hektolitry grzańca 🙂 Nasz rodzinny przepis na świąteczne pierniki znajdziecie tutaj. A wszystko zaczęło się tak:

„Smaki Świąt” były tym razem tematem przewodnim kiermaszu bożonarodzeniowego. Nie bez powodu. Częstowaliśmy Was świątecznymi wypiekami i… rozgrzewającymi drinkami. Nasz barman Jacek był tak rozchwytywany, że niejedna pani chciała go sobie zarezerwować na zięcia 🙂

wypieki

przekąski

barman

Tegoroczną nowością były nowoczesne i ergonomiczne lampy, które na stałe zagoszczą do oferty naszego salonu stacjonarnego. Dużym powodzeniem cieszyła się również nasza najnowsza ceramika Asa Selection. W jaki sposób wykorzystać ją do dekoracji świątecznego stołu przeczytacie niebawem.

drinki

komplet bożonarodzeniowy

czerwone panele

ozdoba świetlna

Hitem wśród małych szkrabów była kolekcja Adamski for Kids, która również będzie Was inspirować na naszym blogu. Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział w konkursie rysunkowym „Świąteczny stół”. Nagrodę główną – miętowy puf w kształcie żółwia – wygrała córka Pani Bieniek z Wierchlesia.

miętowy puf żółw

konkurs rysunkowy

rysunki dzieci

bujak dziecięcy

Konkursy były dla małych i dużych. Nagrodę główną tj. komplet firan wygrała Pani Małgorzata Obstój z Zębowic. Serdecznie gratulujemy wygranych!

konkurs firany adamski

styl norweski

klientki na kiermaszu

choinka w salonie

pakowanie

Niestety z winy sortowni Poczty Polskiej zaproszenia nie dotarły do wszystkich, za co bardzo mocno przepraszamy! Jeśli chciałabyś otrzymać kalendarz na nowy rok, to prosimy o kontakt – możliwość wysyłki lub odbioru w sklepie.

Wszystkim gościom dziękujemy za liczne przybycie i miłą atmosferę. A naszym krawcowym za zaangażowanie i serce, które włożyły w przygotowania kiermaszu.

krawcowe firany adamski

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim na Facebooku!