W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Zamówienia złożone do 17.07  gwarantują dostawę przed urlopem.

KLIENCI FIRANY ADAMSKI-zobacz, co wybrali

W świecie wnętrzarskich trendów istnieje nieskończona różnorodność stylów i wzorów, które przeciągają uwagę właścicieli domów czy mieszkań. Jednym z najbardziej ekscytujących aspektów aranżacji wnętrz jest wybór odpowiednich firan i zasłon, które nadadzą naszym pomieszczeniom niepowtarzalny charakter. Niedawno mieliście okazję poznać, jaki styl przeważa w domu właścicielek Firany Adamski – Urszuli i Moniki. Tym razem zabieramy Was do domów naszych Klientów.

Zwolennicy klasycznych rozwiązań

Zwolennicy klasycznych rozwiązań cenią sobie elegancję i harmonię. Ich wybór pada na tradycyjne białe/kremowe marszczone firany, które tworzą delikatny i ciepły nastrój w pomieszczeniach. Umarszczone na efektownej taśmie „wave”-fala są ponadto praktycznym rozwiązaniem w dużych oknach tarasowych. Do kompletu często dobierają jednokolorowe zasłony, które współgrają z kolorem podłogi, ścian i mebli. 

Dzięki swojej uniwersalności, takie rozwiązanie pasuje do wielu rodzajów wnętrz, od tradycyjnych po bardziej nowoczesne.

 

Zwolennicy stylu glamour

Zwolennicy stylu glamour kochają połysk w swoich wnętrzach. Pragną, aby ich firany i zasłony przyciągały uwagę i dodawały pomieszczeniom szczypty luksusu. Wybierają firany v-ki z eleganckimi zdobieniami w formie zwisających kryształków lub naszywanych cekinów. Dodatkowo, fantazyjnie szyte zasłony, łączone z różnych tkanin są dla nich idealnym rozwiązaniem. Ten styl jest doskonały dla osób, które uwielbiają odważne akcenty i chcą tworzyć atmosferę godną królewskiego pałacu.

Zwolennicy minimalizmu

Zwolennicy minimalizmu preferują proste rozwiązania. Dla nich mniej znaczy więcej, a dekoracje okienne mają być funkcjonalne i dyskretne. Wybierają proste panele, które pozwalają kontrolować dopływ światła i zapewniają dyskretne zasłanianie. Często decydują się także na rolety rzymskie, które są modnym rozwiązanie w nowoczesnych wnętrzach. Dają one poczucie prywatności, jednocześnie zachowując prostotę formy. W ten sposób tworzą przestronne i nowoczesne wnętrza, które emanują spokojem i harmonią.

Preferencje Klientów w zakresie dekoracji okiennych są różnorodne. Całą załogą Firany Adamski staramy się sprostać oczekiwaniom każdego Klienta, który ma się czuć w swoich wnętrzach wyjątkowo i jednocześnie komfortowo. 

Nie wiesz, jak udekorować swoje okna? Napisz na info@firany-adamski.com . Postaramy się pomóc w doborze odpowiednich firan i zasłon. 

Masz nasze firanki? Wyślij ich zdjęcie w Twoim wnętrzu na info@firany-adamski.com i weź udział w konkursie foto. Do wygrania bony na kolejne zakupy.