W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Zamówienia złożone do 17.07  gwarantują dostawę przed urlopem.

KOLORY ROKU 2021

Już od grudnia cała wnętrzarska branża z niecierpliwością czeka na ogłoszenie koloru, który będzie królował w nadchodzącym sezonie. W końcu jest! I to nie jeden a dwa! Pantone Color Institute wybrał aż dwa kolory roku 2021 –Ultimate Grey i Illuminating. „Uspokajającą szarość” i „słoneczna żółć” to wyraz nadziei na lepsze czasy dla wszystkich ludzi. Po długich miesiącach pandemii i niepewności kolory te mają wprowadzić do naszych wnętrz spokój, ukojenie oraz radość. To właśnie nasze domy i mieszkanie stały się w ostatnim okresie jeszcze większym azylem bezpieczeństwa.

Duet idealny-kolory roku 2021

Szarość pokazuje w jakich trudnych warunkach znaleźliśmy się wobec pandemii. Z drugiej strony w Ultimate Gray chodzi o siłę i odporność. Jeśli pomyślimy o nim w kategoriach otaczającej nas przyrody, to jest to kolor skał i kamieni, czyli czegoś bardzo trwałego.

Cytrynowy odcień żółtego symbolizuje jasną, świeżą, nową, pozytywną energię. To kolor nadziei na lepszą przyszłość. Pozwala optymistycznie spojrzeć w przyszłość. Wesoły, jasny, energetyczny żółty ma podtrzymać nas na duchu. 

kolory roku 2021

Kolory roku 2021 na dekoracja okiennych

,,Siła i nadzieja’’ – tym mottem kierowałyśmy się tworząc nową, wiosenną kolekcję. Przedstawiamy nową kolekcję w odcieniach szarości i energetyzującej żółci.  Jeśli zależy Ci na modnym domu, możesz mieć pewność, że to połączenie będzie Twoim najlepszym sprzymierzeńcem, zarówno w salonie, jadalni, pokoju dziecięcym, jak i sypialni.

Pozytywna energia w salonie i jadalni

Nasza najnowsza propozycja to panele z haftowanym wzorem, żółtą wstawką i najnowszym ażurem. W towarzystwie żółto-szarych zasłon z pewnością wprowadzą do Twojego wnętrza pozytywną energię. Trzeba przyznać, że na duet stonowanej szarości i energetycznej żółci patrzy się wyjątkowo przyjemnie. Inne aranżacje okienne pasujące do otwartej przestrzeni domu znajdziesz tutaj.

kolory roku 2021
kolory roku 2021
kolory roku 2021
kolory roku 2021
kolory roku 2021
kolory roku 2021

Jeśli obawiasz się jednak, że ta energetyczna propozycja jest zbyt odważna, przygotowałyśmy alternatywę. Białe panele z haftowanym wzorkiem i kryształem. Panele możesz połączyć z każdym kolorem zasłon. Jak odpowiednio dobrać panele do wymiaru okna opisałyśmy w odrębnym wpisie.

kolory roku 2021
kolory roku 2021
kolory roku 2021
kolory roku 2021
kolory roku 2021
kolory roku 2021
kolory roku 2021

Nowe oblicze firany v-ki

Chcesz odświeżyć swoje v-ki? Przygotowaliśmy nową, wiosenną odsłonę z urokliwymi ażurami w kwiatki i eleganckim żabotem. Już nie możemy się odpędzić od pytań do tego zestawu. Lubisz styl glamour lub styl inspirowany Coco Chanel? Uzupełnij wnętrze dodatkami w biało -czarnym kolorze.

kolory roku 2021
kolory roku 2021
kolory roku 2021
kolory roku 2021

Bez kwiatów ani rusz!

Energetyczne kolory, nadchodząca wiosna kojarzą się przede wszystkim z kwiatami. Te znalazły się na naszej tkaninie zasłonowej w szaro-żółtym kolorze. Co prawda tkanina ta jest już z nami od dwóch sezonów, ale jej zainteresowanie nią nie słabnie. W tym roku stanie się w Waszym wnętrzu w postaci zasłon, poduszek, bieżników czy lambrekinów najmodniejszym akcentem!

otwarta przestrzeń v-ki
otwarta przestrzeń v-ki
firany do kuchni wiosna lato
v-ki wykusz żółty
ażury narożne
v-ki wykusz żółty

Szarość i żółć z pozoru dwa odległe i niezależne od siebie odcienie prezentują się naprawdę atrakcyjnie. Zaproś ten urokliwy duet do swojego wnętrza już tej wiosny! Pamiętaj, że po każdej burzy wychodzi słońce niosące optymizm i nadzieję na lepsze jutro!

żółty szary
żółty szary