W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Zamówienia złożone do 17.07  gwarantują dostawę przed urlopem.

KOSMICZNY POKÓJ DZIECKA

Kosmiczny pokój dziecka

Dzieci uwielbiają wszystko co tajemnicze, nowe i pobudzające wyobraźnię. Marzą o odkrywaniu niezbadanych miejsc, odległych planetach i lotach w kosmos. Twój maluch marzy o tym, aby być astronautą i polecieć w kosmos? Stwórz kosmiczną przestrzeń w jego pokoju. Zapnijcie pasy, zabieramy Was w daleką podróż.

kosmiczny pokój dziecka

Kosmos to niezwykle wdzięczny motyw, który bardzo dobrze odnajdzie się pokojach naszych pociech. Pasuje zarówno do pokoju chłopca jak i dziewczynki oraz do wspólnych przestrzeni najmłodszych. Pokój dziecka powinien wpisywać się przede wszystkim w gust i charakter dziecka. Przygotowałyśmy dla Was 5 propozycji dekoracji okiennej, które pomogą stworzyć Ci w pokoju dziecka kosmiczną odyseję z prawdziwego zdarzenia.

kosmiczny pokój dziecka 

Bazą nowej kolekcji jest tkanina z motywem latających rakiet, planet, sond kosmicznych. Kosmiczna kolekcja składa się z dwóch bazowych kolorów: bieli i granatu. Dodatki w kolorach niebieskim i cappuccino dobrałyśmy pod kolor wzorzystej tkaniny. Zawieszki oraz ażury zaprojektował nasz lasermistrz Andrzej. Tak powstała nowa kolekcja zasłon, firan i poduszek dla najmłodszych.

kosmiczny pokój dziecka

kosmiczny pokój dziecka

kosmiczny pokój dziecka

 

Klasyczna firana V-ka została wzbogacona o oryginalny ażur, idealnie wkomponuje się do pokoju małego astronauty. Może być uszyta w dowolnym wymiarze oraz w wersji długiej – balkonowej. Świetnie prezentuje się w towarzystwie zasłon (krótkich lub długich).

kosmiczny pokój dziecka

Zasłony w wersjach pokazanych na zdjęciach mają już na stałe umarszczone równe fałdy. Będą tym samy zawsze idealnie się prezentować. Żadna kreatywna zabawa Waszych pociech ich nie zdeformuje!

Ponadczasowe firany w kształcie paneli możemy dopasować do każdego rodzaju okna- standardowego, niesymetrycznego, tarasowego czy balkonowego. Wystarczy, że wybierzemy odpowiedni model panelu i wymiar.

kosmiczny pokój dziecka

kosmiczny pokój dziecka

kosmiczny pokój dziecka

W nowej kolekcji znajdziecie panele marszczone oraz proste z iście kosmicznymi wykończeniami.

Dokładne wymiary wraz z cenami znajdziecie w naszym sklepie internetowym w zakładce Adamski For Kids.

kosmiczny pokój dziecka

Kolekcja Kosmos to fantastyczny motyw przewodni do pokoju dziecięcego. Dodatkowo warto pomyśleć o odpowiednim oświetleniu, dekoracjach i poduszkach czy pościeli z motywem kosmicznym. Efekt końcowy będzie zachwycający. Z pewnością będzie to wymarzone miejsce dla każdego poszukiwacza kosmicznych przygód.

kosmiczny pokój dziecka kosmiczny pokój dziecka kosmiczny pokój dziecka kosmiczny pokój dziecka kosmiczny pokój dziecka kosmiczny pokój dziecka