W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Zamówienia złożone do 17.07  gwarantują dostawę przed urlopem.

Kwieciste wzory i kolory – 3 zestawy must have!

Wiosną 2018 zostajemy w temacie pasteli. Jednak soczyste kwiaty na zasłonach i obrusach to nowy trend nadchodzącego sezonu. Proponujemy aranżacje 3 zestawów w wersjach zarówno odważnych, jak i bardziej stonowanych kolorystycznie. Powiew wiosny gwarantowany!

Róż + błękit

Wielość odcieni na jednej tkaninie daje więcej możliwości dopasowania dodatków. Tak więc ten kwiecisty wzór, gdzie główną rolę grają jasnoróżowe kwiaty oraz tło w kolorach błękitu, zieleni i jasnego brązu, pozostawia wiele możliwości aranżacji.

W wersji pierwszej łączymy te tkaninę z soczystym różem oraz dekoracjami w bieli i jasnym odcieniu różu. Ponieważ dużo dzieje się już w dekoracji okiennej, na stole umieściłyśmy tylko bieżnik uszyty z tej samej tkaniny.

Natomiast w drugiej wersji stawiamy na bardziej stonowany przekaz, dodając więcej brązu w odcieniu cappuccino. Dodatkowo róż i biel w zestawie firan nawiązuje do dekoracji stołu, gdzie tym razem znajduje się obrus i pasujące podkładki.

Czerwień + zieleń

Różne odcienie czerwonych kwiatów i tła niczym z obrazu malowanego pędzlem pozwalają na skomponowanie aż 4 wersji kolorystycznych tego zestawu. W pierwszej aranżacji kwiecisty wzór występuje z jasną czerwienią i klasyczną bielą. Pokaźny obrus jest przedłużeniem aranżacji okiennej. Ciemnozielone podkładki nadają całej dekoracji elegancji.

W kolejnej odsłonie połączyłyśmy tę tkaninę z jasną zielenią – okno wygląda świeżo i wiosennie. Natomiast stół udekorowałyśmy bieżnikami i białymi dodatkami.

W kolejnej aranżacji kwiecisty wzór zasłon i wykończenie panelu, zostały zastąpione gustowną połyskująca tkaniną w ciepłym brązie. Na pokaźnym obrusie położyłyśmy zastawę w kontrastowych kolorach – białym i żółtym. Można tę samą dekorację stołu zaprezentować w zestawie firan łączącej elementy z pierwszej i trzeciej wersji, czyli czerwień i połyskujący brąz.

Błękit + zieleń + brąz

Błękitne niebo, zielona trawa i brązowe kory drzew – kto tęskni już za takim widokiem? Stworzyłyśmy kilka kompletów z tej pięknej tkaniny. Idealnie pasują one do wykuszu, bo mimo wzorzystej tkaniny, dekoracja sprawia wrażenie delikatnej. Białe v-ki, czy panele dodają całej aranżacji świeżości. Zdecydowałyśmy się na dekoracje stołu z tej samej tkaniny, lecz zielone i błękitne dodatki też się ładnie prezentują. Nowością w tej aranżacji są… zasłony bez firan. Można swobodnie wypatrywać wiosny za oknem 🙂