W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Tylko produkty z kategorii PROMOCJE możemy wysłać PRZED urlopem.

Letnie biesiadowanie na balkonie, tarasie i w ogrodzie

Ciepłe popołudnia, długie wieczory i słoneczne weekendy sprzyjają spędzeniu każdej wolnej chwili na łonie natury. Jak przygotować przyjęcie pod chmurką, aby zostało na długo zapamiętane przez biesiadników? Tym razem prezentujemy motyw słonecznej Toskanii oraz nadmorskiego kurortu.

Dokładnie rok temu bawiliśmy się pod gołym niebem w rytmie „Aloha”, czyli mieliśmy TROPICAL GARDEN PARTY. W maju pokazywałam Wam, jak stworzyć miniogródek na tarasie lub balkonie, aby było zielono, smakowicie i gustownie. Jeśli pokusiliście się o wprowadzenie klimatu lata do Waszych wnętrz za pomocą liści monstera, możecie te same dekoracje wykorzystać na tarasie. Jednak dzisiaj przygotowałyśmy dla Was jeszcze dwie propozycje, które bajecznie wyglądają na zewnątrz, lecz jeśli pogoda nie sprzyja, wprowadzą trochę słonka także do domu 🙂

Słońce Toskanii

Zdjęcie główne tego wpisu przykuło Wasze oko? Taki mam widok z mojego tarasu! Ściana budynku sąsiada w stanie surowym była inspiracją do umieszczenia na niej winorośli. Dzięki temu mamy co roku nie tylko smaczne winogrona, ale także widok niczym z toskańskiej trattorii. Wy także możecie stworzyć taki klimat swojej podniebnej imprezy, wykorzystując odpowiednie dodatki:

– kolory zieleni, beżów i miedzi,

– naturalne odcienie i dekoracje,

– świeczniki i girlandy świetlne wprowadzające klimat,

– lampka dobrego wina 😉

W nowoczesnych wnętrzach bardzo modne stały się ściany z cegły – surowej lub malowanej na biało. Jeśli macie taką dekorację ścienną, słońce Toskanii możecie mieć w swoim salonie przez cały rok!

Nadmorski kurort

Pogoda w tym roku nas tak rozpieszcza, że wiele osób opalało się na piaszczystej plaży już na majówkę! Ciężko zabrać ze sobą kawałek morza do domu, lecz piasek, kamyczki i muszle mamy pod ręką. Jakie jeszcze dekoracje wprowadzą nas do nadmorskiej rybiarni?

– odcienie błękity, beży i biel,

– lekkość, zwiewność materiałów i tkanin,

– nadrukowane wakacyjne motywy,

– latarnię jako osłona na słoik,

– wycinane laserowo rybki na sztućce,

– kotwice i łódki wykonane z ceramiki.

Nasze kolekcje kolorowych obrusów i poszewek mają jedną bardzo ważną zaletę: są plamoodporne, a jeśli już zapodzieje się na nich jakaś plama – nie rzuca się w oczy, ponieważ tkanina jest bardzo wzorzysta.

Letnie wianki

Wiosna i latem w ogródkach, jak i w obejściu domów królują doniczki, rabaty i dużo zieleni. Wianek na stół lub drzwi nie jest już tylko adwentowym/bożonarodzeniowym gadżetem. Praktycznie zmieniamy je wraz z nadchodzącą porą roku lub świętem. Poniżej wakacyjna wersja wianków na drzwi zewnętrzne z pięknymi muszelkami. A tutaj przypominamy alternatywną dekorację drzwi zewnętrznych, kiedy wianki nam nie pasują.