W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Tylko produkty z kategorii PROMOCJE możemy wysłać PRZED urlopem.

Marokańska koniczyna jest glamour

Podobnie jak heksagon i pepitka, wzór ten stał się już klasyką we wnętrzu. Najczęściej spotykany na dywanach, a u nas na tkaninach. Nowości, idealne do przytulnego wnętrza.

Maroccan, czyli marokańska koniczyna to temat, za który zabieraliśmy się wielokrotnie. Niestety na rynku było brak tkanin wysokiej jakości. To tak, jak z dywanami – wysyp produktów z popularnym wzorem, lecz za ilością nie zawsze idzie jakość. Jednak wrześniowe tragi branżowe przyniosły wiele cudownych nowości, które z jakością nie są na bakier. W końcu udało nam się znaleźć tkaniny, które po dwóch sezonach nie wyblakną! I stworzyć aranżacje, jakie wymarzyliśmy sobie dla Was. Eleganckie, ponadczasowe i z marokańską koniczyną 🙂 Do tego tworzą przyjazną atmosferę w domu, niezależnie od pogody. To jak? Gotowe na nowości?

Wzór nawiązujący do rozłożystych listków koniczyny rodem z Maroka wszedł już na zawsze do klasyki aranżacji wnętrz – zaraz po pepitce i heksagonie. Wszystkie trzy prezentują się najlepiej w kontrastowych zestawieniach kolorystycznych: tło jest jasne, a wzór ciemny lub odwrotnie. Marokańską koniczynę znajdziemy już na dywanach, tapetach, kocach i kafelkach. Z tego względu elegancko prezentuje się w salonie, sypialni, kuchni, pokaźnej łazience czy przedsionku. Koniczyna to symbol szczęścia, zatem popularna jest w wnętrzach hygge, jak i glamour – nastraja pozytywną energią, ożywia wnętrze i sprzyja wypoczynkowi.

Maroccan w oknie

W najnowszej kolekcji stawiamy na:

  1. Marokańską koniczynę,
  2. Kolory: szarości, ciemnobrązowy, czarny,
  3. Połączenie z bielą,
  4. Tkaniny na lata: ponadczasowe wzory, wysokogatunkowe wykonanie.

Poniżej prezentujemy, jakie gotowe aranżacje przygotowaliśmy. Pamiętaj jednak, że WSZYSTKIE zestawy szyjemy na miejscu w naszym salonie w Dobrodzieniu pod konkretny wymiar Twojego okna. Jeśli chcesz wykorzystać te tkaniny w inny sposób do aranżacji Twojego domu – możesz to zrobić wraz z nami 🙂

V-ka + marokańska koniczyna = elegancka klasyka

Oczywiście Waszych ukochanych v-ek nie mogło zabraknąć z nowym motywem! Przygotowałyśmy dwie odsłony: jedna jest w klasycznej bieli, gdzie marokański ażur stanowi wykończenie. Jest to firana typu 4 PORY ROKU, gdzie możecie w każdej chwili wypiąć ażur i wpiąć inny, w zależności od sezonu, pory roku, Świąt lub nastroju. W wersji dla odważnych, v-ki są w mocnym kontraście czarno-białym i zawierają więcej ażurowych elementów. Będą idealnie wyglądały w towarzystwie kontrastowych zasłon.

Do jakiego pomieszczenia? Do salonu lub sypialni.

Roleta rzymska w Maroccan

Jeśli chcemy wykonać zabieg optycznego powiększenia pomieszczenia oraz aby firana równocześnie przysłaniała wnętrze, lecz przepuszczała światło dzienne, najlepiej decydować się na roletę rzymską.

Do jakiego pomieszczenia? Do kuchni, szczególnie zabudowanej meblami lub nad zlewem.

Panele firanowe – proste i z umarszczeniem

Firana, która zawsze idealnie leży to niewątpliwie panel firanowy. Tutaj prezentujemy kilka odsłon z motywem marokańskiej koniczyny, zarówno proste, jak i z umarszczona tkaniną. Wykończenia tkanin srebrnymi niteczkami świetnie podkreślają elegancję tych firan. Pięknie prezentują się w nowoczesnym wnętrzu, szczególnie w tym w stylu glamour. A koniczyna podkreśli klimat z 1001 nocy.

Do jakiego pomieszczenia? Do praktycznie każdego pomieszczenia (nawet sypialni w stylu glamour lub w salonie łaziebnym), również do okien tarasowych i balkonowych.

Klasyczna firana marszczona też jest glamour

Udało nam się znaleźć wysokogatunkową tkaninę w klasycznej bieli, wykończoną marokańską kantą. Idealnie wprowadzi domowników w zamierzony nastrój pomieszczenia, gdzie ma być jasno, świeżo, przytulnie i energicznie.

Do jakiego pomieszczenia? Do sypialni i salonu.

Dekoracyjna tkaniny w stylu Marocco

Dopełnianiem wszystkich naszych okiennych aranżacji są bieżniki i poduszki nawiązujące do dekoracji okna. Wszystkie ażurowe dekoracje wykonujemy laserem w naszym salonie stacjonarnym. I w tym przypadku stawiamy na kontrasty: ciemny bieżnik idealnie wyróżnia się na klasycznym, białym obrusie. Poduszki szyjemy zazwyczaj z tkaniny zasłonowej, użytej w aranżacji okna.