W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Tylko produkty z kategorii PROMOCJE możemy wysłać PRZED urlopem.

NIEPOWTARZALNE DODATKI DO TWOJEGO DOMU – CERAMICZNE DEKORACJE

NIEPOWTARZALNE DODATKI DO TWOJEGO DOMU – CERAMICZNE DEKORACJE

Na piękny wystrój wnętrza składa się wiele czynników. Wykończenia ścian, podłogi, oświetlenie, meble. Wisienką na torcie są z pewnością dodatki w postaci firan, zasłon, poduszek i … ceramicznych dekoracji. To właśnie dekoracje i akcesoria budują wyjątkowy klimat Twojego domu, nadając każdej aranżacji spójny charakter.

Ceramiczne dekoracje

Aby jeszcze bardziej dopieścić Wasze wnętrza, wprowadziłyśmy do oferty salonu firmowego w Dobrodzieniu i sklepu stacjonarnego ekskluzywne dekoracje z ceramiki. Piękne kształty i oryginalność naszych nowych ozdób zachwyca. Co najważniejsze wybrane przez nas wzory wpasują się w każde wnętrze i w każdą porę roku. Doskonale sprawdzą się w salonie, sypialni czy biurze. W kolekcji znalazły się okazałe dekoracje w postaci dostojnych latarni oraz mniejsze, ale równie efektowne figurki i świeczniki, które są doskonałymi elementami do tworzenia ciekawych i niebanalnych dekoracji.

Ceramika- co to jest?

Ceramiką nazywa się wszystkie wyroby czy tworzywa nieorganiczno-niemetaliczne, w trakcie otrzymywania których, niezwykle istotnym procesem jest obróbka cieplna w temperaturze powyżej kilkuset stopni Celsjusza. Porcelana jest jednym z rodzajów ceramiki, która znajduje zastosowanie w większości domów. Wysoka temperatura wypalania gliny oraz kwarcu sprawia, że materiał jest bardzo wytrzymały i charakteryzuje się wysoką odpornością na wilgoć. Porcelana to ponadczasowy materiał, który swe zastosowanie znajduje w każdym domu.

Tylko u nas !

Ozdoby z naszej ekskluzywnej kolekcji zrobione są z ceramiki i szkła najwyższej jakości. Są tworzone ręcznie przez małą manufakturę porcelany w sąsiednich Niemczech. Odznaczają się pięknym śnieżnobiałym kolorem. Część kolekcji jest połyskująca , a część matowa.  Producent gwarantuje, że sprzedawane przez nas ceramiczne dekoracje nie zmienią koloru pod wpływem użytkowania (biel nie pożółknie  ani nie poszarzeje). A teraz najważniejsze…. Tych dekoracji nie spotkasz w żadnym innym sklepie na terenie Polski ! Chcesz się wyróżnić niebanalnymi dekoracjami- dokonaj ich zakupu na https://firany-adamski.com/97-dekoracje . Chcesz zobaczyć je w rzeczywistości, dotknąć , porównać wymiary – przyjdź do naszego salonu firmowego w Dobrodzieniu.  Pomożemy Ci w wyborze !

Ciepły klimat- świeczniki, latarnie i lampiony

Drobne dodatki budują odpowiedni nastrój i zwiększają atrakcyjność wnętrza. To właśnie one nadają pomieszczeniu indywidualnego charakteru. Szukając dekoracji zależało nam, aby z ich pomocą wprowadzić do wnętrza ciepły klimat. Tym sposobem spora część naszych nowych ozdób posiada ciepłe oświetlenie Led ( zasilane baterią) lub miejsce na jedną świeczkę typu T-light. Zapalone po zmroku wprowadzą klimatyczną atmosferę.

Stylowe wnętrze

Aby stworzyć wnętrze w wymarzonym stylu, nie zawsze potrzebne są ekskluzywne meble. Wystarczą odpowiednio dobrane dekoracje i akcesoria. Kompletując wystrój wnętrza warto nieustannie poszukiwać nowych rozwiązań, śmiało łącząc ze sobą różne kolory i faktury. Dobrze dobrane dodatki nie przytłoczą wnętrza, a wydobędą z niego wszystko co najlepsze. W ofercie Firany Adamski znajdziesz wyjątkowe dekoracje i akcesoria, które podkreślą twój styl.