W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Tylko produkty z kategorii PROMOCJE możemy wysłać PRZED urlopem.

Nowość- wazony z Portugalii

Podobno są trzy rodzaje kobiet. Pierwsze kupują buty, drugie torebki, a trzecie firanki. Ja twierdzę, że jest pięć rodzajów kobiet, ponieważ te czwarte kupują wazony, a piąte kupują i buty i torebki i firanki i wazony….:)

Prawdę mówiąc (pisząc) zaliczam się do tej piątej grupy, ale dzisiaj nie o tym. Dzisiaj chcę zaprezentować naszą nowość, która najbardziej spodoba się paniom z czwartej grupy ….

Dekoracje „Eco”

Zapoznajcie się z naszym kolejnym elementem dekoracji wnętrz- wazonami. Niepowtarzalne wazony wykonane są z odpornej i wysokiej jakości ceramiki o unikatowym kształcie. Wytwarzane są ręcznie w lokalnej manufakturze w słonecznej Portugalii. Dodatkowo pokryte są wyłącznie ekologicznymi barwnikami. Są zatem bezpiecznie dla zdrowia Twojego i Twoich bliskich. 

Znasz to uczucie, kiedy nie masz pomysłu na dekorację konsoli czy półki? Koniec końców sięgasz po… wazon, ponieważ oprócz walorów praktycznych, stanowi idealne dopełnienie każdego wnętrza.

Ich prostota i uniwersalny design sprawiają, że wazon dopasuje się do każdego stylu wnętrza. Możesz udekorować nimi komody, stolik w przedpokoju, regały, stoły lub półki.

Wazony na każdą porę roku

Różnorodność kształtów i kolorów umożliwia ich łączenie i tworzenie ciekawych mieszanek estetycznych. Takie wazony wykorzystasz do dekoracji wnętrz w każdej porze roku. Wiosną udekoruj je baziami lub gałązkami czereśni. Latem postaw na polne kwiaty lub bez, jesienią udekoruj liśćmi, a zimą nawet lampkami. Oczywiście nie musisz ograniczać się tylko do żywych kwiatów.  Wszystko zależy od Ciebie i Twojej wyobraźni!

Oto kilka naszych propozycji aranżacyjnych z użyciem wazonów:

Uzupełnij wystrój swojego domu, dodając odrobiny elegancji i wyrafinowania. To właśnie wazony w prosty sposób odmienią Twoje wnętrze. Nie może zabraknąć ich w żadnym domu! 

Aktualną ofertę dekoracji ceramicznych znajdziesz oczywiście w naszym sklepie internetowym klikając w poniższy link: https://firany-adamski.com/103-dekoracje-ceramiczne