W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Tylko produkty z kategorii PROMOCJE możemy wysłać PRZED urlopem.

Jak ozdobić pustą ścianę ?

Zapewne ściany w Waszych domach czy mieszkaniach zostały wykończone ładnym kolorem farby. Macie wrażenie, że są za puste, niewykończone? Co z nimi zrobić? Jak ozdobić pustą ścianę ? Nie masz pomysłu? Spokojnie. Dzisiaj mamy dla Ciebie pomysł na oryginalną aranżację pustej ściany.

Pusta ściana od razu przywodzi na myśl wnętrza niedokończone, w trakcie remontu. Ponadto wskazuje na brak harmonii we wnętrzu.  Na jednej stronie znajduje się większa ilość mebli i wyposażenia, a na drugiej jest pusto. Taka nieproporcjonalność bardzo źle wpływa na odbiór całej aranżacji wnętrza.

Dobrze wykorzystany pomysł na pustą ścianę może podkreślić lub przełamać wybrany przez Ciebie styl aranżacyjny. W tej pustej przestrzeni kryje się ogromny potencjał dekoracyjny, który warto wykorzystać.

Z rozmów z Wami w naszym salonie firmowym wnioskujemy, że najczęściej szukacie dekoracji na puste ściany w:

korytarzu/ganku,

sypialni,

a przede wszystkim w salonie.

Salon jest miejscem, w którym wypoczywasz, przyjmujesz gości czy pracujesz. To największe pomieszczenie w domu bądź mieszkaniu ma wiele funkcji, dlatego dobra aranżacja jest bardzo ważna.  Dobrze wykorzystany pomysł na pustą ścianę w salonie może podkreślić lub przełamać wybrany przez Ciebie styl aranżacyjny. W tej pustej przestrzeni kryje się ogromny potencjał dekoracyjny, który warto wykorzystać.

Długo szukałyśmy alternatywnych dekoracji ściennych do tradycyjnych obrazów czy ramek na zdjęcia. Naszą uwagę przykuły metalowe ozdoby na ścianę, które występują w modnej stonowanej kolorystyce. Metalowe dekoracje ścienne występują w kolorze czarnym, srebrnym, złotym i beżowym. Dekoracje o niebanalnej formie dopełnią z pewnością pustą ścianę w korytarzu, sypialni czy salonie. Z pewnością przykują uwagę każdego gościa odwiedzającego Wasz dom.

Preferujesz modne motywy botaniczne we wnętrzach w postaci zasłon czy poduszek, możesz zdecydować się na metalowe dekoracje w kształcie liści czy kwiatów.

Motyw miłorzębu japońskiego (ginkgo) skradł Twoje serce, zawieś koniecznie na pustej ścianie złotą ozdobę z tym samym motywem.

Wprowadzając w swoim salonie złote dodatki, osobiście zdecydowałam się zawiesić między oknami metalowe dekoracje w nieokreślone kształty.

Z kolei mama zdecydowała zawiesić się w sąsiedztwie niebiesko-turkusowych zasłon w jadalni pionową dekorację w koła.  Co sądzicie o efekcie?

Raz powieszona dekoracja na ścianie nie musi tam wisieć na zawsze. Możesz ją szybko zdemontować nie uszkadzając przy tym ściany.

Dekoracja na pustej ścianie będą jak wisienka na torcie. Dzięki nim w pełni wykończysz aranżację swoich czterech kątów. Atmosfera w tym wnętrzu będzie zachęcała do odpoczynku i relaksu.

jak ozdobić puste ściany

W poszukiwaniu inspiracji zajrzyj koniecznie do naszego salonu firmowego w Dobrodzieniu (woj.opolskie) lub do  sklepu internetowego. Metalowe dekoracje na ścianę dostępne są pod poniższym linkiem: https://firany-adamski.com/103-dekoracje-ceramiczne