W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Zamówienia złożone do 17.07  gwarantują dostawę przed urlopem.

Pojazdy – 7 dekoracji okna w pokoju chłopca

Wóz strażacki, policja, pociąg, traktor czy zabytkowy VW? Każdy chłopiec szaleje za jakimś pojazdem. Albo szaleje za wszystkimi 🙂 Wzięliśmy zatem na warsztat pokój chłopca, a tematem przewodnim tym razem są auta i inne pojazdy. Zaczynamy od 7 aranżacji pokoju Karola.

Jak każdy młodzieniec, nasz trzyletni Karolek szaleje za pojazdami. O ile Indianie, konie i Minionki mogą być punktem zainteresowania tylko na chwilę, faza na dwuślady zostaje zazwyczaj z chłopcami na długo, a często na zawsze 🙂 Można zatem spokojnie zainwestować w aranżacje pokoju dziecka z motywem pojazdów, wiedząc, że szybko z nich nie wyrośnie.

Pociąg

Mimo iż już rzadko można spotkać dymiącą ciufcię z załadowanymi po brzegi taborem towarowym, to jest to symbol kolejnictwa. Faza pociąg zaczęła się, jeśli:

– Twoje dziecko uwielbia drewniane kolejki,

– na przejeździe kolejowym z uporem maniaka liczy wagony,

– najlepszą wycieczką na weekend jest przejażdżka 2-3 stacje pociągiem,

– z wszystkiego robi ciufcię 🙂

W zestawie urocze biało-niebieskie zasłonki z nadrukowanym pociągiem. W komplecie dwie eleganckie v-ki w tych samych kolorach.

Kolorowe pojazdy retro

Oldies podbijają serca nie tylko małych chłopców! Można spotkać je na zlotach jako limuzyny weselne lub u miłośników zabytkowej motoryzacji. Kolorowe pojazdy retro z bagażem na dachu i białym dymkiem wylatujący z rury wydechowej – to bajkowy obraz minionego wieku. Te urocze grafiki połączyłyśmy z białymi panelami i kolorowymi dodatkami.

Wóz strażacki – ażury

Strażak Sam u Was też już zamieszkał na dobre? Wszędzie słyszysz dźwięki syren, wysłuchujesz historie o uratowaniu kota na drzewie, a zabawkowe pojazdy mają kolizję minimum 5 razy dziennie? Witamy w fazie strażaka 🙂 Jest ona niewątpliwie najpopularniejsza wśród chłopców. Wiadomo – za mundurem, panny sznurem!

Inspiracją do kolejnych 4 zestawów do pokoju dziecięcego była tkanina firanowa we wszystkie pojazdy służb ratowniczych. Do standardowych paneli i v-ek doszyłyśmy ażurowe motywy wozu strażackiego – czerwone lub białe. Dzięki ażurom wycinanym laserowo w naszej pracowni każdy detal jest dopracowany.

W kolejnej odsłonie mamy ten sam nadruk na zasłonie i przejrzystej firanie. Możemy uszyć praktycznie każdy model – rolety, panele, v-ki. Wszystko będzie dobrze współgrało z zasłonami.

Dla miłośników v-ek, mamy komplet z klasycznymi panelami w kształcie litery „V”, jak i dostosowane do zasłonek. Czerwone i niebieskie wykończenia idealnie nawiązują do wzoru na zasłonie. Cały efekt podkreślą ażurowy wóz strażacki – cieszy oko małych i dużych mieszkańców domu.

zasłona firana pokój chłopca straż v-ka
zasłona firana pokój chłopca straż v-ka
zasłona firana pokój chłopca straż v-ka
zasłona firana pokój chłopca straż v-ka
zasłona firana pokój chłopca straż v-ka
zasłona firana pokój chłopca straż v-ka

Oto aranżacja, która ostatecznie zawisła w pokoju Karola. Krótkie zasłonki z strażą pożarną na szarym tle uzupełnione o czerwone detale, idealnie pasują do łóżka-domku i pozostałych elementu wystroju. W towarzystwie zasłon wiszą panele z kolekcji modern+, które nawiązują do nowoczesnego stylu całego domu. Zadecydowały również względy praktyczne, jakie wynikają z wyboru tych paneli firanowych.

zasłona firana pokój chłopca straż panele
zasłona firana pokój chłopca straż panele
zasłona firana pokój chłopca straż panele

Pokój strażaka – dekoracje

Oprócz aranżacji okiennej, w całym pokoju dominują kolory czerwony, granatowy i biały. A to wszystko na szarym tle – zarówno zasłon, jak i łóżka-domku. Zamiast obrazów i plakatów, praktyczną ozdobą ścian są książeczki w temacie straży pożarnej, ustawione frontem do Karola. Jego ukochane pojazdy są zawsze w zasięgu ręki, a pokój ulubionym miejsce do zabaw i wypoczynku.

Wszystkie produkty na firany-adamski.com z kolekcji Adamski for Kids są przyjazne dla dziecka od pierwszego dnia życia. Tkaniny posiadają certyfikat Öko-Tex Standard 100.