W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Zamówienia złożone do 17.07  gwarantują dostawę przed urlopem.

Zaaranżujemy przestrzeń okienną w Twoim domu !

Zaaranżujemy przestrzeń okienną w Twoim domu !

Wprowadziłaś się właśnie do nowego domu lub mieszkania ? Może jesteś w trakcie remontu i nie masz pomysłu jak udekorować okna ? Jakie karnisze dobrać ? Jak zmierzyć okna ? Dobrze trafiłaś ! Nasza firma służy pomocą ! Zaprojektujemy przestrzeń okienną w Twoim domu !

Pragniemy zaoferować pełen zakres usług związanych z aranżacją okien w Waszych domach. W  miesiącach  styczeń -luty maj-czerwiec i  wrzesień – październik możemy Was odwiedzić i na miejscu dokonać pomiaru okien, wybrać karnisze i tkaniny, abyście mogły cieszyć się idealnie dobranymi dekoracjami okiennymi.

Jak wygląda usługa projektowania przestrzeni okiennej ?

Biorąc pod uwagę wszystkie Wasze preferencje i wymagania przedstawimy różne możliwości dekoracji okien w danym pomieszczeniu. Następnie wybierzemy rodzaj tkaniny, jej wzór i kolor tak aby podkreślał zalety wnętrza. Naszym klientom oddajemy do dyspozycji bogaty wybór tkanin dekoracyjnych, największych europejskich firm. Wszystkie te tkaniny przywozimy na miejsce w ogromnych walizkach! Przyjazd z próbnikami tkanin pozwala idealnie dopasować kolor w Waszym wnętrzu. Będziecie mieli wtedy pewność, że dokonujecie prawidłowego wyboru. Wykonujemy wszelkie niezbędne pomiary konieczne do realizacji projektu.  Pomagamy w doborze odpowiednich karniszy i szyn, które również posiadamy w ofercie. Wszystko będzie zatem idealnie dopasowane do całości mieszkania lub pomieszczenia pod względem funkcjonalnym i estetycznym. Na sam koniec dokonujemy wyceny . Wizualizacji komputerowej nie wykonujemy.

pomiar firan w domu klienta

Jakie są warunki i koszt usługi ?

Możliwość dojazdu do Waszego domu obejmuje województwa opolskie, śląskie i część dolnośląskiego. Na pomiary najczęściej przyjeżdżamy w godzinach porannych lub wieczornych.

Na koszt usługi składa się koszt dojazdu (3 zł /km licząc w dwie strony z siedziby naszej firmy) oraz czas konsultacji  (200 zł/h).  Jeśli jednak decydujecie się na nasze usługi szycia, to kwota usługi projektowania jest odliczona od wartości zamówienia ( od zamówień powyżej 7000 zł).

Jeśli chcecie zarezerwować termin i doprecyzować szczegóły w tym „gorącym okresie” dzwońcie na 665315766, 34/3536370 lub piszcie na info@firany-adamski.com

Na tzw. „pomiar” przyjeżdża nasz wykwalifikowany zespół  krawcowych lub ja z mamą. 

Jest jakaś inna możliwość zaprojektowania dekoracji okiennej ?

Tak, możecie przesłać na naszego maila : info@firany-adamski.com zdjęcia Waszych okien i pomieszczenia wraz z wymiarami.  Poradnik, jak dokonać poprawnego pomiaru okien znajdziecie tutaj. W mailu napiszcie również jakie są Wasze preferencje na temat stylu i kolorystyki wnętrza. My wykonany szkic, zaproponujemy tkaniny i dokonamy wyceny drogą mailową. Z reguły na taką poradę musicie poczekać od 3- 5 dni roboczych.  Usługa jest oczywiście bezpłatna.

Jeśli chcecie, aby Wasze wnętrze było niepowtarzalne i unikalne , zachęcamy do kontaktu z nami ! Wasze zadowolenie i satysfakcja są naszym nadrzędnym celem!

Serdecznie zapraszamy Was również do naszego sklepu-showroomu w Dobrodzieniu (woj. opolskie). Tutaj możecie się zapoznać z naszą ofertą „na żywo”, zobaczyć jak pracuje szwalnia i napić się smacznej kawy oraz skosztować firmowych cukierków.

Jesteśmy dla Was od poniedziałku do piątku od 8-16 , a w soboty od 9-13.

pomiar firan w domu klienta
pomiar firan w domu klienta
pomiar firan w domu klienta

Do zobaczenia !