W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Zamówienia złożone do 17.07  gwarantują dostawę przed urlopem.

POMYSŁY NA JESIENNE ARANŻACJE W TWOIM DOMU

 

Każdej jesieni na blogu pojawia się wpis dotyczący jesiennych dekoracji okien i aranżacji wnętrz. Staramy się Was zainspirować do wprowadzania w swoich czterech kątach choćby małych zmian, które naprawdę potrafią zdziałać cuda!  Do domu urządzonego ze smakiem każdy chce wracać. Domownicy z chęcią wracają do domu po całym dniu pracy, aby odpocząć i zrelaksować się. Powinni zatem czuć się w swoich czterech kątach komfortowo i bezpiecznie. 

Zaproszonym gościom z kolei dobrze biesiaduje się, jeśli wokół będzie ich otaczał harmonijny styl we wnętrzu, ładnie udekorowany stół i … smakołyki na nim 😊. Parę ciekawych pomysłów na przekąski znajdziecie także na naszym blogu klikając w link…a teraz do rzeczy. 

Firanki z motywem liści

Z ostatnich branżowych targów przywiozłyśmy nowe tkaniny, które zaprezentowałyśmy na aranżacjach w naszym salonie firmowy. Pierwsza z nich to aranżacja w biało-grafitowej kolorystyce składająca się z dwóch zasłon, firanki marszczonej na taśmie wave ”fala” oraz dwóch długich paneli.

Nowoczesne grafitowe zasłony świetnie komponują się z białą firanką z motywem liści. Modny wzór liści według wszystkich przesłanek zostanie z nami jeszcze na dłużej. Liście na tkaninie nie są jakoś mocno wyraziste zatem nie przytłoczą całej aranżacji. Tkanina świetnie się prezentuje zarówno na panelach, jaki i firance. Możesz zatem zawiesić do swojego okna:

  • Same panele w wersji długiej lub krótkiej
  • Samą firankę w wersji długiej lub krótkiej
  • Wersję łączoną z firanką i panelami
  • Zasłony (niekoniecznie grafitowe- do białej firanki dopasujesz każdy kolor zasłon).

Ażurowe zazdrostki

Dekoracje ażurowe już od kilku sezonów są w czołówce Waszych ulubionych produktów. Nasz projektant Andrzej potrafi spełnić każde życzenie. Tym sposobem powstają oryginalne ażurowe dekoracje – sezonowe, jak i ponadczasowe.

Oryginalną ozdobą są zazdrostki, które można zawiesić przede wszystkim w kuchennym oknie w towarzystwie lambrekinów. Z każdym sezonem staramy się przygotować coś nowego i nietuzinkowego.

Niektórych naszych klientów cieszą już zazdrostki w swoich oknach.

zazdrostka Mela

Możesz także zamówić same ażury (bez szelek) i wtedy przyczepisz je jako wykończenie paneli, rolet czy firan v-ek. 

Zobacz jak jadalnia mojej mamy zmieniła się pod wpływem wymiany ażurów z motylków na listki.

Do kompletu możesz także dobrać ażurowo wycinane bieżniki oraz podkładki. 

Z dodatkiem złota

Tej jesieni postawiłam na dekoracje jesienne w salonie i jadalni z dodatkiem złota. Świetnie „ocieplają” one szaro-biało-czarne wnętrze.  

Tymczasem w naszym salonie firmowym powstała ciekawa aranżacja, w której dominującą rolę odgrywa czarna welurowa zasłonowa tkanina ze złotymi przebłyskami. Na zasłonach prezentuje się zjawiskowo.  W tej aranżacji również połączyłyśmy proste formy (panele) z firanką marszczoną, ale w trochę innej formie. Firanka cięta jest po skosie. Taką aranżację możesz również zawiesić na wiele różnych sposobów. Przypatrz się dobrze! Jeśli dłuższe strony firanek marszczonych zawiesisz po zewnętrznych stronach okna, otrzymasz firankę w kształcie choinki!!! Dekoracja na nadchodzące święta gotowa 😊

Nie przepadasz za czarnym kolorem? Mamy na to rozwiązanie. Ten sam typ tkaniny (ze złotymi przebłyskami) występuje także w kolorystyce:

  • kremowo-złotej
  • cappuccino-złotej
  • szaro-grafitowo-złotej. 

W odcieniach ciepłego beżu

Oczywiście jesienią nie może zabraknąć pomysłów na dekoracje w odcieniach ciepłego beżu. Nietuzinkowe poduszki wykonane z tkaniny imitującej ciepły sweterek to must have tego sezonu. Możesz je zestawić z innymi poduszkami o innej fakturze. Razem stworzą niebanalną kompozycję. 

Spójrz także na nowe propozycje firan i zasłon w całości wykonane w odcieniach ecru, beżu i cappuccino. Przełamanie będą stanowić bieżniki , podkładki czy wazony w kolorze zgaszonej pomarańczy.

 

Prezentowane dekoracje oraz wiele innych zobaczyć możesz w salonie firmowym w Dobrodzieniu przy ul. Piastowskiej 32 oraz na stronach naszego sklepu internetowego www.firany-adamski.com