W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Zamówienia złożone do 17.07  gwarantują dostawę przed urlopem.

Salon stacjonarny po remoncie – RELACJA Z PARAPETÓWY

Chcesz poczuć się w jednym miejscu jak w salonie Evy Minge, kuchni wiejskiej chaty, pokoju dziecięcym jednorożca, czy w wielkomiejskim lofcie? Takie przeżycia tylko w salonie FIRANY ADAMSKI w Dobrodzieniu!

Nowe okna, ściana z białej cegły i aż 7 klimatycznych stref – takie zmiany po naszym tegorocznym remoncie. Jeśli śledzicie historię FIRANY ADAMSKI to wiecie, że to nie nasz pierwszy remont. Tym razem było grubo: młoty pneumatyczne, wymiana okien, nowe lady sklepowe zrobione przez MEBLE OTRZONSEK (poprzednie pękały w szwach od ilości dostępnych u nas tkanin!), komplety wypoczynkowe od MEBLE ADAMSKI, większe zaplecze dla szwalni i… kącik dla klientów i ich dzieci. W końcu czym skorupka za młodu nasiąknie… 🙂 O gusta młodych dbamy dzięki kolekcji ADAMSKI FOR KIDS 🙂

Nowością, z której jesteśmy szczególnie dumne są nasze nowe okna z… podświetleniem. To pomysł naszych klientek, aby przejeżdżając obok salonu mogły zajrzeć do środka i zobaczyć nowości. Przypominamy, że co miesiąc zmieniamy ekspozycję 🙂 Aby poczuć klimat zmian w odremontowanym salonie stacjonarnym, zerknijcie do naszego nowego filmu…

Nowości w salonie FIRANY ADAMSKI

Jak już wyżej wspomniałam, podzieliłyśmy salon na strefy, tworząc swoisty show room, w którym można zobaczyć na żywo nasze produkty, dotknąć i… poczuć klimat 7 różnych aranżacji:

Na aranżację składają się nie tylko dekoracje okna, ale również nowe meble wypoczynkowe, ławy, stoliki i oczywiście artykuły dekoracyjne.

Postawiłyśmy również na obsługę klientów – tych dużych i tych małych 🙂 Zaraz obok lady napijesz się kawy, poczęstujesz firmowymi krówkami, a Twoja pociecha oprócz hasania w kąciku dla dzieci, miło spędzi czas z grą, układanką lub kolorowanką.

Parapetówa – dosłownie 🙂

Jak co roku w naszym sklepie internetowym odbył się KIERMASZ WIELKANOCNY ONLINE z wiosennymi nowościami, hitami i promocjami. Obecnie nie ma dnia (i nocy), żebyśmy dla Was nie szyły, kompletowały zamówienia i wysyłały kartony, aby dotarły do wszystkich jeszcze przed świętami. Jeśli chcesz jeszcze zdążyć, możesz zamówić te produkty: poduszki, bieżniki, obrusy, zazdrostki, panele modern+ i nasze promocyjne zestawy.

Tradycyjnego kiermaszu w sklepie stacjonarnym tym razem nie było, ale… była parapetówa! Ponieważ wymieniałyśmy okna, nazwa nabiera dosłownego znaczenia. Jednak drinków nie stawiałyśmy na parapetach, a zadbali o nie (jak zawsze) niezawodni barmani! Czy wiecie, jak się pije tequillę bum bum? Jeśli nie, to nie może Was zabraknąć podczas listopadowego kiermaszu bożonarodzeniowego!

Aby oddać ducha tej imprezy, zacytuję naszych gości:

Mąż mówi do żony: Tyś tu je dziołcha czerwono jak ćwikla, Ty nie wisz już na co patrzeć!

Teściowa: Pejter, zlituj se! Powiedz lepszy, że policzki rumiane, jak jabłuszko! 🙂

Mąż kontynuuje: No jo nie chciał pedzieć, że jak burak 🙂

Nie pierwsza klientka dostała wypieków od ilości i jakości naszych aranżacji! Już w piątek 15.03. pierwsza klientka pojawiła się już o 9:00 rano, a ostatnia o 21:00. W sobotę 16.03. również przybyły tłumy odwiedzających. Bardzo dziękujemy za otrzymane upominki, miłe słowa i moc dobrej energii!


Z wygranego kompletu firan cieszy się pani Beata Sojka. Jeśli i Wy chcecie wziąć udział w naszych imprezach, dostawać powiadomienia o promocjach, nowościach i niespodziankach, to wystarczy wysłać SMS o treści ADAMSKI na numer 4301. W ten sposób Wasz numer telefonu zostanie automatycznie zapisany na listę powiadomień SMS. Opłata jest zgodna z taryfą opłat danego operatora.

PS. Dostajemy mnóstwo pytań z czego zrobiona jest ta ściana z białych cegieł, zatem odpowiadamy: to cegła gipsowa PARMA firmy Stegu z Jełowej (wspieramy regionalne firmy!). Można ją zakupić również przez Internet. Należy pamiętać o odpowiednim kleju i impregnacie 🙂