W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Tylko produkty z kategorii PROMOCJE możemy wysłać PRZED urlopem.

ŚWIĄTECZNE FIRANKI DO KUCHNI- OKNO KUCHENNE NA 100 SPOSOBÓW

ŚWIĄTECZNE FIRANKI DO KUCHNI-OKNO KUCHENNE NA 100 SPOSOBÓW

Podobno, że gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść…:) W naszej branży możemy powiedzieć, że gdzie w kuchni jedno okno jest, to do zakupu świątecznych firanek dobry pretekst.

W poniższym wpisie przedstawiamy przegląd wszystkich świątecznych firanek do kuchni.

ŚWIĄTECZNE FIRANKI -LAMBREKINY

Posiadacie klasyczną drewnianą kuchnię? Uwielbiacie ażury? Mamy coś dla Was! Spójrzcie na dostojny zestaw kuchenny składający się z eleganckiego ażura z motywem gwiazdy betlejemskiej oraz dwóch skośnych białych firaneczek.  Kompozycja na zdjęciach przedstawiona jest w czerwonej oraz ciemnozielonej kolorystyce. Może być oczywiście przez nas wykonana w każdym innym kolorze. Lubicie ciepłe odcienie? Możecie zdecydować się na świąteczne firanki w kolorze kremowym, beżowym, karmelowym czy też brązowym.

MOTYW GWIAZDY BELTLEJEMSKIEJ

Zapewne u wielu z Was już w czasie adwentu kwiat poinsecji (gwiazdy betlejemskiej) zdobi niejeden parapet.  Ten w czerwieni najbardziej kojarzy się ze świętami Bożego Narodzenia. Dekoracje uszyte z tkaniny z motywem czerwonej gwiazdy betlejemskiej wyczarują z pewnością świąteczną atmosferę w Waszych wnętrzach niczym w góralskim domku, w którym iskrzy ogień w kominku, czuć zapach pierniczków i grzanego wina.

W naszej ofercie z motywem gwiazdy betlejemskiej znajdziecie:

-lambrekiny kuchenne,

-zasłony i krawaty

– poduszki i bieżniki oraz ażurowe zazdrostki.

 W DOMU MIKOŁAJA

W Twojej kuchni może w tym roku zapanować prawdziwa mikołajkowa atmosfera. Zawieś w oknie lambrekin na kształt mikołajkowych czapeczek! To niebanalne rozwiązanie spodobało się już w zeszłym roku niejednej „Pani Mikołajkowej”! Nie zapomnij! To Pani Mikołajkowa rozdziela umiejętnie pracę wśród Elfów:)

GRANATU JESZCZE NIE BYŁO

Wasze liczne zeszłoroczne zapytania dotyczące świątecznych firanek kuchennych w kolorach granatu mają w tym sezonie swój debiut. Nasza propozycja to kuchenny lambrekin uszyty z białej połyskującej tkaniny wzbogacony o dekor w kształcie delikatnej fali właśnie w kolorze granatu. Biało -granatowa firanka świetnie dopasuje się zarówno do dodatków w srebrnym kolorze, jak i złotym. Jeśli w Twojej kuchni występują elementy drewniane czy też w czarnym metalu- postaw w tym roku na dodatki w granatowym kolorze. Może to być także bieżnik na stół, obicie krzeseł czy doniczki na parapecie.

W ZIMOWEJ KRAINIE

Motyw słodkich bałwanków jest już z nami od dwóch sezonów i z roku na rok zostaje wykorzystany w coraz to różniejszych kompozycjach.  Tegoroczna propozycja to lambrekin w butelkowej zieleni (lub jasnej szarości), do którego został doczepiony długi biały ażur z motywem bałwankowej rodzinki. Z pewnością kojarzycie już, że ażur przy lambrekinie jest na tzw. rzepie.  Po okresie świąteczno-zimowym możecie wymienić go na inny wzór. Całą kompozycję dopełnią oczywiście ażurowe zazdrostki w tym samym wzorze.

Zobaczcie poniżej ten sam system lambrekinu z wykorzystaniem innych ażurów i kolorów. Jest w czym wybierać!


GLAMOUR , GLAMOUR

Lubisz styl glamour ? Lubisz jak wszystko się błyszczy ? U nas znajdziesz firanki kuchenne przeznaczone do wnętrz w stylu glamour

NIE TYLKO LAMBREKIN I ZAZDROSTKI

W kuchennym oknie nie tylko zawiesić można lambrekin w towarzystwie zazdrostek. Modnie i nowocześnie prezentują się również panele czy rolety rzymskie. Możesz o nich więcej przeczytać w odrębnych wpisach na blogu

PRZY OKAZJI TEMATÓW KUCHENNCH CHCEMY SERDECZNIE ZAPROSIĆ DO UDZIAŁU W KONKURSIE KULINARNYM MAMA+DZIECKO.

Konkurs trwa w czasie naszego kiermaszu online w dniach 02.11-14.11.

Więcej szczegółów na plakacie poniżej.