W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Zamówienia złożone do 17.07  gwarantują dostawę przed urlopem.

Święta w kolorze „Vining Ivy”

Możecie wierzyć lub nie, ale co roku od około połowy sierpnia zadajemy sobie pytanie czym Was zaskoczyć w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Czy postawić na klasykę czy na nowoczesność? Co ciekawego wprowadzić do naszej szerokiej już oferty świątecznej?

Tym razem chcemy Was zachęcić do dekoracji świątecznych w niestandardowym kolorze, a dokładniej mówiąc (pisząc) w kolorze „Vining Ivy”. Co Wy na to?

 

Kolor „Vining Ivy”

Z pewnością zadajecie sobie pytanie co to właściwie za kolor? Według mnie to kolor będący na pograniczu turkusu i zieleni. Im dłużej mu się przyglądać, tym trudniej stwierdzić, czy wpada bardziej w niebieski czy zielony.

To kolor świeży, ale zarazem uspokajający, o nowoczesnej estetyce.

Podążając za trendami w temacie wyposażenia wnętrz nasza najnowsza świąteczna kolekcja została wykonana właśnie z dodatkiem tego najmodniejszego koloru. 

Świąteczna tkanina

Tkaniny dodają naszym mieszkaniom ciepła. Sprawiają, że zimowe wieczory stają się przytulne i przyjemne. Główny ton wnętrzom nadają firany. Uwielbiane przez Was v-ki, panele i zazdrostki, były hitem również na zeszłorocznym kiermasz online. Jeszcze tylko kilka poduszek, mięciutki koc, świąteczny obrus lub bieżnik i gotowe.

Tym razem główną bohaterką świątecznych firanek i zasłon jest biała bawełniana tkanina w szaro-turkusowe choinki i skrzaty. Tkanina ta prezentuje się także elegancko na poduszkach, bieżnikach i podkładkach. 

Aby uzyskać efekt nowoczesności i elegancji jednocześnie połączyłyśmy ją z jednokolorowymi tkaninami w odcieniach bieli, szarości oraz „Vining Ivy”.

Salon w kolorze „Vining Ivy”

Posiadasz jednolite wnętrze w odcieniach bieli, szarości czy jasnego beżu?  Dodaj im charakteru decydując się na dodatki w kolorze turkusowo-morskim. 

Nasza propozycja to nowoczesne rolety wraz z dekoracyjnymi zasłonkami. 

Biała roleta wykończona jest subtelnie od góry i od spodu świątecznym materiałem wyciętym na kształt fali. Ta świąteczna dekoracja jest wypinana. Możesz ją w każdej chwili ściągnąć z okna po okresie świątecznym. 

Dopełnieniem każdej dekoracji okiennej są oczywiście zasłony. Nasze świąteczne zasłony zostały skomponowane z trzech dopasowanych do siebie tkanin. Pamiętaj, że możesz zamówić je na dowolną wysokość oraz w dowolnym systemie marszczenia.

Zobacz naszą kolejną propozycję poniżej. Sprawdź, jaką dekorację tworzą zasłony w duecie z firanką marszczoną na kształt choinki. 

Którą wersję wybierasz dla siebie?

Kuchnia w kolorze „Vining Ivy”

Świątecznej kolekcji nie byłoby bez nowych propozycji aranżacji okna kuchennego. Co powiesz na sztywny lambrekin wykończony okazałymi kokardami?  Może być on zawieszony z krótkimi zasłonami, ale niekoniecznie. Chcesz się bardziej przysłonić? Dobierz ażurowe zazdrostki do okna.

Jeśli jednak posiadasz w przedsionku czy korytarzu niewysokie okno, to taki typ lambrekinu możesz także zawiesić w innym pomieszczeniu.

Przedstawione nowe propozycje dekoracji okiennych zostały przez nas tak skomponowane, aby dopasowały się zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych oraz glamour. 

Dodając do nich migoczące lampki, porcelanowe dekoracje, gałązki eukaliptusa uzyskasz z całą pewnością efekt „wow”.

Posiadasz inny pomysł na dekoracje, koniecznie napisz na info@firany-adamski.com