W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Tylko produkty z kategorii PROMOCJE możemy wysłać PRZED urlopem.

Święta w Waszych wnętrzach z Firany Adamski

Codziennie na naszą skrzynkę e-mailową przychodzą setki różnych wiadomości. Wśród nich są takie, które czytamy z największą radością nawet po trzy razy…Domyślacie się z pewnością, że dotyczą one Waszego zadowolenia z zawieszonych w oknach nowych firan i zasłon. Gdy dołączacie zdjęcia Waszych aranżacji jest nam niezmiernie miło. Dlatego w najnowszym wpisie chciałabym się podzielić tymi zdjęciami i być może zainspirować innych do zmian dekoracji w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. 

święta Bożego Narodzenia z Firany Adamski

Firana Choinka

Niekwestionowanym hitem wszystkich świątecznych firan okazała się firana marszczona na kształt choinki.  Ta urocza dekoracja okienna przyjęła rożne wersje w zależności od stylu panującego w domach naszych Klientów. W wersji srebrnej z kryształkami zadomowiła się w stylu nowoczesnym i glamour. Z dodatkiem jasnego brązu i ażurowej ozdoby pięknie prezentuje się we wnętrzach klasycznych. Zauważcie, że „Firana Choinka” może być dopasowana do każdego typu okna.  W oknie balkonowym może być połączona z długą firanką marszczoną.  W wykuszu prezentuje się wręcz bajkowo. 

 

Okno kuchenne na 1000 sposobów

Ile okien kuchennych, tyle pomysłów na jego aranżacje. Jeszcze się nie zdarzyło, aby u któregoś z naszych Klientów kuchenna aranżacja powtórzyła się u kogoś innego. Dlaczego?  Ponieważ w oknie w kuchni zawiesić możesz wiele ciekawych propozycji.  Jedną z ciekawszych jest wersja z lambrekinem i zazdrostkami w świąteczne/zimowe motywy.

Proponowane przez nas zazdrostki świąteczne są o wyjątkowym charakterze. Niosą ze sobą nieskończone możliwości aranżacyjne. Ażurowe modele ze świątecznymi motywami doskonale zaprezentują się we wnętrzu niezależnie od wystroju.

Nie jesteś zwolenniczką zazdrostek? Wybierz proste panele z możliwością wypinania ażurów. Takie panele możesz mieć w oknie cały rok, a ażurowe dekoracje możesz zmieniać w zależności od pory roku.

Świąteczne zasłony

Wysokiej jakości, przepiękne tkaniny obronią się same. Sprawdź zatem na jakie zasłony świąteczne zdecydowali się nasi Klienci. Oferujemy modną świąteczną kolorystykę, ale także uniwersalne tonacje, które nadają się do zastosowania w domach i mieszkaniach nie tylko w okresie świąt. Szeroki wybór zasłon bożonarodzeniowych to bez wątpienia wiele możliwości aranżacyjnych i gustownie wystrojone wnętrza. 

Niezależnie od tego, na jakie zasłony świąteczne do salonu się zdecydujesz – nowoczesne, czy bardziej klasyczne – możesz mieć pewność, że w naszej ofercie czekają na Ciebie wyłącznie najwyższej jakości tkaniny o ponadprzeciętnej trwałości. Do wyboru są tekstylia w jednolitych tonacjach, ale także przepiękne zasłony na święta wzorzyste. Świąteczne motywy wprowadzają do przestrzeni wyjątkową atmosferę, a przy tym stanowią doskonałe uzupełnienie firan w kształcie choinki, firan v-ek, rolet czy paneli.

Firany v-ki

Każdego roku staramy się przedstawić Wam nową wersję uszycia tego ponadczasowego modelu. W ofercie znajdziecie firany v-ki marszczone, firany v-ki koronkowe z wieloma różnymi ozdobami/zakończeniami. Niedawno pojawiły się w ofercie firanki v-ki z tzw. żabotem, które zdobią okna już niejednego Klienta.

Świąteczna dekoracja stołu

Z ilości nadesłanych zdjęć wnioskujemy, że dekoracja stołu (zwłaszcza w Święta Bożego Narodzenia) odgrywa istotną rolę. Nasi Klienci dekorują ławy i stoły na co dzień wykorzystując do tego nasze laserowo wycinane bieżniki i podkładki oraz „od święta”. Wtedy w roli głównej znajduje się obrus dopasowany pod wymiar stołu. Dodatkową ozdobę stanowią mniejsze serwetki oraz choinki na sztućce. 

To oczywiście tylko mała część naszych realizacji. Więcej zobaczysz na stronach naszego sklepu internetowego www.firany-adamski.com.

Korzystając z okazji chcemy zaprosić Was wszystkich do nadsyłania zdjęć aranżacji z Firany Adamski na naszego e-maila: info@firany-adamski.com.  Każdego miesiąca wybieramy jedno najładniejsze zdjęcie i nagradzamy bonem na następne zakupy o wartości 100 zł.