W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Zamówienia złożone do 17.07  gwarantują dostawę przed urlopem.

Sypialnia z panelami modern+

Firany do sypialni muszą być modne, przytulne i najlepiej, gdyby na nich nie osiadał kurz. Czy takie istnieją? Tak! Dzisiaj o tym, jak nowoczesne panele firanowe z kolekcji modern+ odnajdują się w sypialni. 

Kolekcja modern+ to wysokojakościowe firany do wnętrz nowoczesnych. O tym, czy warte są swojej ceny, pisałyśmy już na blogu. To chyba jedyne materiały, które nie zostały podrobione w Chinach i nie można ich kupić w dyskontach. Ponieważ tych tkanin nie trzeba dodatkowo obszywać (zrobiły to za nas wyspecjalizowane maszyny produkcyjne), firany z kolekcji modern+ możecie jeszcze zamówić i otrzymacie je PRZED ŚWIĘTAMI!

Obie z mamą uwielbiamy firany modern+. Dlaczego?

– są ekskluzywną kolekcją, której produkcję mogłyśmy oglądać na żywo – robi wrażenie!

– detale są dopracowane co do milimetra – czego nie dało się wykończyć maszyną, zrobiła to praca ręczna doświadczonych krawcowych,

– mają zawsze stałą szerokość 80 cm, 60 cm lub 40 cm, zatem łatwo stworzyć z nich aranżację na każde okno,

– proporcje tkanin są tak dokładnie wyliczone, że na ich spodzie nie potrzeba dodatkowych usztywnień,

– są zawsze modne,

– nie pochłaniają kurzu.

Do tej pory miałyśmy je głównie w salonie. Teraz czas na to, aby pokazać Wam sypialnię!

Modern+ w sypialni

 I właśnie to ten ostatni element – brak wchłaniania kurzu – przeważył w naszych sypialniach. Kto nie zna przynajmniej jednego alergika na roztocza czy kurz? Najnowsze badania mówią, że powinniśmy zmieniać pościel raz na tydzień (!), a firany? Większość z nas nie robi tego częściej niż raz na 3 miesiące. Do tego w okresie zimowym, różne toksyczne substancje dostają się do pomieszczeń, gdzie śpimy. Zwykłe tkaniny firanowe wchłaniają cząsteczki dookoła, a tkaniny modern+ o wiele mniej.

Poniżej przedstawiamy dwie aranżacje sypialni. Są to nasze prywatne – moja i mamy. U Otrzonsków znajdziecie sypialnię w naturalnych kolorach: zdecydowaliśmy się na białe łóżko MEBLE ADAMSKI, które stoi w kontraście do szarej tapety imitującej beton. Mój dekoratorski zamysł był bardzo konkretny: stworzyć jednolitą podstawę pod różne kolory pościeli i rodzaje firan – tutaj mogę szaleć z wzorami i kolorami, ile tylko chcę. Czyli to, co lubię! 🙂 W naszej sypialni nie może nigdy zabraknąć zasłon – dzięki nim pomieszczenie jest bardziej przytulne 🙂

Ponieważ w naszej sypialni jest standardowe okno, pasują do niego praktycznie wszystkie panele modern+. Zawieszone z niewielkim odstępem, sprawiają wrażenie lekkości. Lubimy odpoczywać w takiej aranżacji.

 Okno balkonowe a modern+

 Sypialnia u Adamskich jest natomiast bardziej wzorzysta, zatem trzeba tutaj przemyśleć kwestię aranżacji okna. Jasnobrązowe łóżko MEBLE ADAMSKI stoi na tle ściany w tapetę, gdzie jasny brąz łączy się z miętą. Ta ściana nadaje tonu całej aranżacji. Dlatego też zasłony powinny być zawsze stonowane, a firany mniej wzorzyste. Panele modern+ nadają się do tego idealnie! W dodatku jest to okno balkonowe – pisaliśmy wcześniej na blogu, jakie firany są odpowiednie do takiego okna i modern+ stawiamy tutaj bardzo wysoko, ze względu na ich praktyczne użytkowanie:

– można je z łatwością i lekkością przesuwać,

– nie wymagają usztywnień dolnych,

– są odpowiednio transparentne, tj. osłaniają nas przed spojrzeniami z zewnątrz, jednocześnie przepuszczając światło.

Tkaniny paneli modern+ są tak oryginalne, że zawsze przykuwają spojrzenia przechodniów. Dlatego są tak bardzo lubiane przez nasze klientki! Jeśli chcesz zrealizować zamówienie przed Świętami, zamów je teraz!