W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Zamówienia złożone do 17.07  gwarantują dostawę przed urlopem.

TARGI BRANŻOWE W DOBIE KORONAWIRUSA- RELACJA

Naszą misją jest piękna i oryginalna dekoracja Waszych wnętrz! W poszukiwaniu najlepszych materiałów i najpiękniejszych wzorów, co roku przemierzamy setki kilometrów. Pięknie zaaranżowane powierzchnie wystawowe  wynagradzają nam długie godziny w samochodzie i nieprzespane noce. Wizyta na targach branżowych to przede wszystkim inspiracje, długie rozmowy z producentami i szkolenia. Wszystko po to by z nową energią odmieniać wnętrza Waszych domów i mieszkań.

Targi Eurofirany

Coroczne targi w siedzibie Eurofirany w Żywcu już na stałe wpisały się w wrześniowy kalendarz mojej mamy i mój. Chociaż w tym roku nie wiedziałyśmy czy to wydarzenie dojdzie do skutku, do końca miałyśmy nadzieję że koronawirus nie pokrzyżuje nam planów. Udało się! W tym samym miesiącu odwiedziłyśmy również zagranicznego producenta tkanin. Na miejscu odbyłyśmy ciekawe szkolenie . Po dwóch owocnych wyjazdach już wiemy jakie trendy opanują wnętrza.

Czym zaskoczy nas nadchodzący sezon jesień-zima?

Monstera nadal w modzie

Motywy botaniczne będą bardzo modne przez cały rok, nie tylko w okresie letnim. Naturalne materiały, wszechobecna zieleń i dominujące wzory botaniczne zagoszczą w naszych wnętrzach już na stałe. Znakomicie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, od salonu po łazienkę. Przez cały rok będziesz cieszyć się letnią atmosferą, a Twoje mieszkanie będzie wyglądać niezwykle stylowo.

Alternatywą dla wzorów botanicznych będą gładkie materiały w szerokiej barwie kolorystycznej. Velvety i welury to tkaniny niezwykle miękkie w dotyku, lejące, pięknie układające się w równiutkie fałdy. Emanują szykiem i elegancją. Wizualnie ocieplą nam salon czy sypialnię. W pastelowych kolorach rozweselą dziecięce przestrzenie.

Ogród kwiatowy

Kwiaty wprost z ogrodu wkraczają do naszych salonów, sypialni i jadalni. Doskonale ożywią zamkniętą przestrzeń, wprowadzą ciepły i przytulny klimat oraz radosny nastrój. Trend ten utrzymuje się już dłuższy czas i nic nie wskazuje na to aby miało się to zmienić. Zobacz jak połączyć motywy kwiatowe z innymi dekoracjami.

Przemyślana geometria

Kolejnym trendem, jaki zaobserwowałyśmy  na targach, były nieśmiertelne wzory geometryczne. Obecne w nich porządek i symetria wydają się zupełnym przeciwieństwem obficie kwiatowych wzorów. Tym razem wracają w postaci koronek w geometryczne wzory, imitujące efekt 3D. Geometria proponowana przez producentów tkanin jest nie tylko ozdobna i barwna, ale także dobrze przemyślana.

Szyk i blask

Fani stylu glamour nie muszą się martwić. W tym sezonie dla miłośników szyku i blasku nie zabraknie połyskujących tkanin i cekinowych elementów dekoracyjnych. Popularność tego stylu nieustannie rośnie, a producenci stają na głowie, aby ciągle zaskakiwać czymś nowym.

Już niebawem z nowych tkanin stworzymy ciekawe kompozycje które znajdziecie w naszym sklepie internetowym www.firany-adamski.com  i stacjonarnym w Dobrodzieniu. Przed nami sezon pięknych kolorów i ogromnych aranżacyjnych możliwości. Mamy nadzieję że pozytywnie Was zaskoczymy.