W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Zamówienia złożone do 17.07  gwarantują dostawę przed urlopem.

VIVA MAGENTA-KOLOR ROKU 2023

Viva Magenta – tak nazywa się najmodniejszy kolor roku 2023 ogłoszony przez Instytut Pantone. Jeśli lubisz podążać za trendami, sprawdź, jak możesz wykorzystać ten kolor w aranżacji swoich czterech kątów.

kolor roku 2023

Kolor roku 2023

Z pewnością każdy z Was zadaje sobie teraz pytanie, co to właściwie za kolor i dlaczego został wybrany przez ten prestiżowy instytut? Viva Magenta to mocna głęboka czerwień, jednocześnie wpadająca i w róż i w bordo. Niesamowite, prawda? To „niecodzienny kolor na niecodzienne czasy”. Według interpretacji Pantone kolor roku 2023 łączy w sobie ciepłe i zimne odcienie, dlatego jest symbolem współistnienia przeszłości z przyszłością, a także rzeczywistości wirtualnej z fizyczną. Już na pierwszy rzut oka widać, że to odcień odważny i radosny, ale nie agresywny. Bije od niego łagodność i przyjemne ciepło.Warto zatem już teraz zastanowić się, czy w naszych wnętrzach znajdzie się miejsce dla Viva Magenta.

Kolor roku 2023- Viva Magenta

Z czym łączyć Viva Magenta we wnętrzach ?

Z uwagi, że kolor roku 2023 jest kolorem wyrazistym i odważnym należy użyć go w swoich aranżacjach w sposób wyważony i ostrożny. Instytut Pantone podpowiada nam z jakimi innymi kolorami najbezpieczniej połączyć Viva Magenta.Z całą pewnością będą to wszystkie odcienie beżu i jasnej szarości, które sprawią, że we wnętrzu zrobi się niezwykle przytulnie. Odcienie jasnej zgaszonej zieleni, a także błękitu będą z kolei nawiązywały do roślinności i natury, która z całą pewnością zrelaksuje każdego.

kolor roku 2023

Dekoracje okienne w kolorze roku 2023

Najmniej czasochłonnym i kosztownym sposobem jest wykorzystanie koloru roku 2023 w tekstyliach. Zawieś nowe zasłony i firany w oknie, a na kanapę rzuć chociażby jedną poduszkę w tym hipnotycznym kolorze. Nie bez powodu nasz wpis na blogu dotyczący najmodniejszego koloru roku pojawił się wraz ze zbliżającymi się Walentynkami. Naszym zdaniem bowiem Viva Magenta najładniej będzie się prezentowała na firanach i zasłonach w oknie każdej sypialni. Zasłony w kolorze Viva Magenty stanowić będą subtelny kontrast do jasnych czy ciemnych ścian sypialni.

Sprawdź sama, jak nasze poduszki elegancko prezentowały się na beżowym łóżku na tegorocznych targach wyposażenia wnętrz w Katowicach, w których częściowo Firany Adamski brały udział.

poduszki w kolorze roku 2023

Nie masz pomysłu na prezent na Walentynki ? Stwórz przytulną atmosferę w sypialni dodatkami w najmodniejszym kolorze roku 2023. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz teraz gotowe zasłony, gotowe firany, gotowe panele i poduszki w kolorze Viva Magenta z walentynkowym rabatem. Wyślemy je do Ciebie w ciągu 24 godzin. Możesz też je zobaczyć i odebrać w sklepie stacjonarnym w Dobrodzieniu. Pośpiesz się, ilość jest ograniczona!