W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Zamówienia złożone do 17.07  gwarantują dostawę przed urlopem.

WIOSNA-2021-TRENDY

Nowy sezon zbliża się wielkimi krokami. Przygotuj na niego wnętrze, wprowadzając optymistyczne dekoracje okienne, urokliwe poduszki i obrusy.

Mam wrażenie, że w tym roku wiosna rozpoczęła się wraz ogłoszeniem przez Instytut Pantone kolorów roku 2021- czyli z końcem grudnia. Ta słynna organizacja ogłosiła, że „słoneczna żółć” i „uspokajająca szarość” będą kolorami przewodnimi. Więcej na ten temat przeczytacie w odrębnym wpisie na blogu. Nadzieja, na „lepsze jutro” stała się naszym motywem przewodnim w tworzeniu nowej kolekcji firan. Zatem przygotujcie się, że ta wiosna będzie pełna energetycznych kolorów, optymistycznych motywów i ciekawych aranżacji.

Wiosna pełna kwiatów

Kiedy w kwiaciarni pojawia się pełno tulipanów, żonkili i hiacyntów, chętnie zapraszamy świeżość do swojego domu. Grube tkaniny chowamy do szafy na kolejną zimę, a w oknach zawieszamy lekkie materiały w pastelowych odcieniach.  W towarzystwie wiosennych kolorów pięknie się prezentują firany z motywem kwiatków. Nasza ażurowa kolekcja firan została poszerzona o nowe wzory paneli, firan v-ek i zasłon. Ich wspólnym mianownikiem jest subtelny ażur w kwiaty.  Pozwólcie, aby tej wiosny Wasz dom zakwitł!

wiosna2021
wiosna2021
wiosna2021
wiosna2021
wiosna2021
wiosna2021
wiosna2021
wiosna2021
wiosna2021
wiosna2021

Alternatywą do kwiatów może być nasz nowy motyw liścia miłorzębu japońskiego (ginkgo). Zobaczcie jak prezentuje się ta kolekcja firan w oknach kuchni mojej mamy.

 Powiew optymizmu 

Nie bez powodu mówi się, że optymiści patrzą na świat przez różowe okulary! Ten kolor zaraża pozytywną energią i dobrym humorem!

Zdecyduj się w tym sezonie na zasłony, panele czy firany w hipnotycznym odcieniu fuksji.  Energetyczna aranżacja stołu zachwyci z pewnością każdą osobę. Obrus w kolorze fuksji z kolorowymi obszyciami idealnie będzie się prezentował także podczas letniego biesiadowanie na tarasie. Pamiętacie, jak prezentuje się moja altana, która zaaranżowana jest w podobnej kolorystyce?

wiosna2021
wiosna2021
wiosna2021

Przy okazji zwróć uwagę, jak ładnie i praktycznie można zaaranżować okno tarasowe znajdujące się w bliskim sąsiedztwie z oknem typowym.

wiosna2021

Kuchenne trio

Czy też tak macie, że z większą chęcią myjecie okna, jeśli wiecie, że za chwilę zawiesicie do okna nową firankę? Ja tak mam w przypadku mycia okien i wymiany pościeli w sypialni…Mobilizacja jest dużo większa 🙂 Zobaczcie, jakie nowe kompozycje do okna kuchennego proponujemy w sezonie wiosna-lato 2021. Tym razem obowiązuje zasada „kuchenne trio”, czyli

> lambrekin,

> zazdrostka

> zawieszka.

Nasza propozycja to szyty na wymiar i w dowolnym kolorze marszczony po łuku lambrekin, do którego możecie zawiesić na patyczku dowolny typ zazdrostek. Na temat odpowiedniego doboru zazdrostek do różnych typów okien przeczytacie w odrębnym wpisie. Aby wypełnić przestrzeń między lambrekinem i zazdrostką proponuję dekorację okienną wzbogacić o zawieszki ceramiczne lub laserowe, które znajdziecie również w naszym sklepie online. Kliknij tutaj.

wiosna2021

Informujemy, że w dniach 26.02-09.03.2021 w sklepie online odbędzie się wiosenny kiermasz. W tych dniach obowiązywać będą rabaty na cały asortyment. Zamówienia złożone w tym terminie będą objęte dostawą „do Świąt Wielkanocnych”. Wejdź na www.firany-adamski.com