W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Tylko produkty z kategorii PROMOCJE możemy wysłać PRZED urlopem.

Wiosna w oknie – NOWOŚCI 2017

Już czuć pierwszy powiew wiosny. Za oknem ciepłe promienie słońca, lekki wiaterek i zieleniejąca trawa. A w oknie? Czyste szyby i nowe delikatne tkaniny. Zimowe firany zamieniamy na nasycone kolorami panele, lambrekiny i zazdrostki. Witaj wiosno!

Żółty – kolor słońca

Kiedy w kwiaciarni pojawia się pełno tulipanów, żonkili i hiacynt, chętnie zapraszamy świeżość do swojego domu. Grube tkaniny chowamy do szafy na kolejną zimę, a w oknach zawieszamy lekkie materiały, jeszcze pięknie pachnące płynem do płukania tkanin. Ciemną zieleń i purpurową czerwień zamieniamy na jasne i żywe kolory. W ciepłe miesiące chętnie sięgamy po żółte dekoracje, które najczęściej łączymy z zielenią. Ciekawym rozwiązaniem jest kombinacja żółci z bielą, szarością, a nawet czernią.

panele okienne żółty szary biały

żółty szary biały

wiosna żółty szary

zasłony żółty szary

poduszka żółrt biały srebrny

poduszka żółty szary srebrny

wykusz panele żółty szary biały

panel okienny żółto biały

lambrekin żółty biały do kuchni

lambrekin żółty do kuchni

firana + zazdroska wiosna

panel chmurka żołty zielony

Gramy w zielone

Soczysta zieleń to najczęściej wybierany kolor na wiosnę. Łączona z żółtym i białym zwiastuje zbliżające się święta wielkanocne. Ale często towarzyszy nam w dekoracjach przez całą wiosnę, lato, aż do jesieni. Należy jednak uważać, aby w domu nie zrobiło się zbyt kolorowo. Proponuję dodatki w bieli i srebrze, które z pewnością rozświetlą pomieszczenie. W modzie jest również stosowanie zielonego z fioletowym – od ciemnych odcieni po pastelowe. Wszystko po to, by wiosenny nastrój udzielił się także domownikom.

panele zielone jajka

panel zielony

panele zielone do kuchni

roleta zielona

panele załony zielona biała

lambrekin do kuchni zielony

panele białe ażury zielone

panele białe ażury zielone

Nowe trendy

Z nowym rokiem przychodzą nowe trendy w wystroju wnętrz. Na targach mogłyśmy podpatrzeć nowe odcienie kolorów w wiosennej dekoracji, o których Monika napisze w następnym kiermaszowym poście. Oraz wielki powrót zazdrostek, tym razem ażurowych. Przedsmak kolekcji dostępnej na naszym KIERMASZU WIELKANOCNYM ONLINE, który odbędzie się od 3 do 8 marca 2017 prezentuję poniżej. Nowym kolorem wiosny jest mięta wpadająca w delikatny turkus – we wnętrzach w stylu nowoczesnym występuje jako kolor przewodni z bielą i szarością, a w stylu klasycznym – z ciemnymi rustykalnymi meblami oraz z czekoladowym brązem. Zazdrostki wieszamy od teraz we wnętrzach w każdym stylu, dopasowując je do całości wystroju. Do nowoczesnych pomieszczeń wybieramy te w geometryczne kształty, a do klasycznych te tradycyjne z naszytym wzorkiem. Uwielbiane przez Was ażury są uniwersalne i pasują do wnętrz w każdym stylu.

lambrekin mięta turkus ażurowe zazdrostki

ażurowe zazdrostki mięta turkus żółty zielony

panel ażur wiosna

panel ażur wiosna

panel ażur wiosna pomarańczowy

panel ażur wiosna pomarańczowy

ażur wiosna

ażur

ażur geometryczny

zazdrostka margaretkazazdrostka margaretka

panek kwiatki

panel kwiatki ażur

panel z ażurem

Zaprosiłaś wiosnę do Twoich wnętrz? Napisz nam o tym w komentarzu.

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim na Facebooku!