W dniach 27.07-18.08 PRZERWA URLOPOWA. Zamówienia złożone do 17.07  gwarantują dostawę przed urlopem.

ZESTAW 4 PORY ROKU

Wielkanocą zające, na Gwiazdkę choinka, a poza Świętami eleganckie ażury? Całoroczna firana 4 PORY ROKU z odpinanymi elementami to idealne rozwiązanie dla wymagających pań domu. Tylko w FIRANY ADAMSKI

Przestrzeń, w której mieszkamy lub pracujemy jest dla nas tak ważna, ponieważ spędzamy w niej większość naszego życia. Lubimy co jakiś czas zmieniać wnętrza, dekoracje i firany. Dzięki temu udaje nam się odświeżyć pomieszczenie, wprowadzić klimat nadchodzących Świąt, czy nastrój związany z aktualną porą roku. Wysokojakościowe firany niosą za sobą spory koszt, zatem nie zawsze możemy sobie pozwolić na zmiany zgodne z rytmem kalendarza.

Z tej okazji powstał projekt 4 PORY ROKU – komplet firany + zasłony z odpinanymi elementami.

Co to jest zestaw 4 PORY ROKU?

W standardowym zestawie jest komplet paneli lub v-ek oraz zasłon. Wszystkie firany mają dwa odpinane zakończenia – świąteczne i całoroczne. Wielkanocą możesz zawiesić w swoim oknie opcję z zającami lub tulipanami, a po Świętach wypiąć sezonowe detale i wstawić w ich miejsce całoroczne. W jaki sposób można kompletować zestaw 4 PORY ROKU chcemy pokazać na przykładzie dwóch zestawów.

1 zestaw firan = 4 stylizacje

Kto już wyczekuje wiosny? Za oknem śnieg i minusowe temperatury, a w domu pachnące tulipany i hiacynty? Pogoda może zrobić nam Wielkanocą psikusa, lecz my zadbamy już o wiosenny nastrój! Przed Wami jeden z zestawów 4 PORY ROKU, czyli firany i zasłony, które można upiąć na 4 sposoby.

1. aranżacja

Kwieciste tkaniny to mocny trend nadchodzącego sezonu. Z tego samego materiału wykonaliśmy dolny fragment zasłon oraz wykończenie panelu. Oba elementy zapinane są na rzep, zatem wiszą stabilnie na swoim miejscu, a w razie potrzeby, wystarczy je tylko odpiąć.

2. aranżacja

W kolejnej aranżacji tego samego zestawu odpinamy tylko górny element zasłony – arbuzową czerwień z wielkanocnym ażurem zamieniamy na wiosenno-letnią zieleń. Aby w dolnej części zasłony powtórzyć zielony detal, zmieniamy czerwoną wstążkę na czerwoną – pasującą do wymienionego elementu zasłony.

3. aranżacja

Kiedy znudziły nam się już kwieciste wzory, zmieniamy wszystkie kolorowe fragmenty materiału w stonowany, elegancki brąz. Ta połyskująca tkanina jest zdecydowanie wersją całoroczną. Jej fragment przypinamy również na zakończeniu panelu. Przypominamy, że to ciągle ten sam zestaw firan 🙂

4. aranżacja

W tej odsłonie wracamy znów do czerwonych elementów z pierwszej aranżacji zestawu 4 PORY ROKU. Zielone fragmenty – górną część zasłony oraz wstążkę – zamieniamy na czerwoną wstawkę z motylkowym ażurem i upięcie w tej samej wersji kolorystycznej.

Zestaw 4 PORY ROKU w wersji 2w1

Pierwszy raz wprowadziliśmy tę formę zestawu z okazji Bożego Narodzenia 2017. Komplet stał się hitem, dlatego dajemy Wam otwartą możliwość kompletowania go w różnych wersjach. Poniżej przedstawiamy komplet w 2 odsłonach, lecz w każdej chwili możesz zamówić u nas kolejne elementy – pasujące do nadchodzącej pory roku 🙂

1. aranżacja

Zasłona w modne kwieciste wzory z różowymi dodatkami. Na panelu motylkowy ażur wycinany na… tej samej tkaninie co dolna część zasłony!

2. aranżacja

Tkaniny w kwiecisty wzór zamieniamy na ciepły brąz w wersji cappuccino. Dolną część zasłony odpinamy za pomocą ozdobnego zamka, a zakończenie panelu – na rzep.

Na specjalne życzenie klientki dołączyłyśmy nową odsłonę naszej v-ki z wykończeniami w tym samym odcieniu, co górna część zasłon. Cały zestaw prezentuję się niezwykle elegancko. To trzecia odsłona tego samego zestawu – tym razem skomponowanego przez klientkę.

Pamiętajcie, że szyjemy na wymiar i nie mamy tutaj praktycznie żadnych ograniczeń! Aby zdobyć swoją wymarzoną firanę napisz na info@firany-adamski.com lub zadzwoń pod numer 665 315 766.